Mission: Impossible 7 a nový film zo série Tiché miesto spoznali svoje názvy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio Paramount Pictures odhalilo názvy pre nové filmy zo sérií Mission: Impossible a Tiché miesto. Ich panel nechýbal na evente CinemaCon, ktorý sa konal v Las Vegas od 25. do 28. apríla.

Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One

Oficiálna fotka z filmu Mission: Impossible 6
Zdroj: ifuun.com

V dlhší názov sme ani nemohli dúfať. Oficiálny titulok filmu siedmeho filmu zo špionážnej série znie Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One. Počítame s tým, že Mission: Impossible 8 bude druhou časťou tohto príbehu.

Po niekoľkých odkladoch dorazí Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One do kín 14. júla 2023. Jeho pokračovanie Mission: Impossible 8 uvidíme 28. júna 2024.

A Quiet Place: Day One

tiché miesto 2
Zdroj: vitalthrills.com

Ešte pred treťou častou hororovej série Tiché miesto uvidíme spin-off film, ktorý bude slúžiť ako prequel. Jeho názov A Quiet Place: Day One nám napovedá, že sa pozrieme na samotný začiatok mimozemskej invázie na planéte Zem.

Režírovať bude Michael Sarnoski, ktorý minulý rok priniesol drámu Pig. A Quiet Place: Day One štartuje v kinách 22. septembra 2023.

Ako vám znejú oficiálne názvy pre Mission: Impossible 7 a prequel zo série Tiché miesto? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -