Kate Winslet bola nudná a Tom Hanks afektovaný! V týchto filmoch vraj herecké hviezdy predviedli mizerné výkony

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Mizerné výkony hercov vo filmoch

Žiadny herec nemá za sebou kariéru, ktorá by bola bez jedinej chybičky. Dokonca ani režiséri typu Steven Spielberg či James Cameron sa nemôžu pozrieť späť bez toho, aby niečo neľutovali. Stačí si spomenúť na Spielbergovho Vojnového koňa a Cameronovú Piraňu. Každopádne, dnes je reč o slávnych hercoch. Nie vždy totiž predvedú také iniciatívne a odvážne výkony, ako od nich diváci čakajú. Skrátka aj oni majú sem tam v práci taký deň, že to proste flákajú. Ako každý z nás. Rozdiel je však v tom, že nás pritom nesleduje niekoľko miliónov ľudí. Dnes sa preto pozrieme, ktoré výkony hercov vo filmoch boli podľa divákov skutočne na zaplakanie.

1. Kate Winslet vo filme Rezistencia

výkony hercov vo filmoch
Zdroj: adme.me

V niektorých prípadoch sa herci pridajú k obsadeniu nejakého filmu hlavne kvôli honoráru. To bol zrejme aj prípad Kate Winslet, ktorá si zahrala v celkovo úspešnej, no kritikmi odsúdenej sérii Divergencia/Rezistencia. Aj podľa fanúšikov to vyzeralo tak, že ju jej postava skrátka nudí. Jednoducho to vyzeralo presne tak, ako keď sa vy nudíte vo svojej práci. Len vám za to neplatia toľko miliónov, ako napríklad tejto obľúbenej britskej herečke. Pre mnohých fanúšikov Kate Winslet je toto jej prvá vyslovene „neúspešná“ rola v jej kariére.

2. Al Pacino Pacino vo filme Previnenie

výkony hercov vo filmoch
Zdroj: adme.me

Keď divák vidí, že si v jednom trileri zahrajú Anthony Hopkins a Al Pacino, tak čaká niečo výnimočné. Bohužiaľ to nič výnimočné nebolo. Hlavne čo sa legendárneho Al Pacina týka. Ten do tohto filmu absolútne nešiel s vervou, ktorú od neho jeho fanúšikovia očakávali. Skôr si chcel len zarobiť a prilepšiť si pred dôchodkom. Svojim fanúšikom sa však odvďačil skvelým výkonom vo filme Ridleyho Scotta Klan Gucci.

3. Tom Hanks vo filme Elvis

výkony hercov vo filmoch
Zdroj: adme.me

Vo filme režiséra Buzza Luhrmana Elvis si Tom Hanks zahral prvotriedneho záporáka známeho ako Plukovník. Na jeho výkone bolo vidieť urputnú snahu, čo najlepšie vykresliť tohto záporáka, lenže diváci v ňom stále videli toho dobrého suseda. Hanks totiž neustále hral len dobrákov, sympaťákov a podobne. Nikdy v živote si nezahral vyložene nesympatickú postavu, až doteraz. Pre mnohých jeho fanúšikov to však nebola práve príjemná zmena.

4. Russell Crowe vo filme Múmia

Russell Crowe
Zdroj: adme.me

Nikdy by sme nepovedali, že Russell Crowe bude v nejakom filme zbytočný, ale Múmia nás vyviedla z omylu. Jeho rola bola pritom široko ďaleko veľmi známa. V remaku Múmie s Tomom Cruiseom si totiž zahral Dr. Jekylla, ktorý sa ako vieme mení na Mr. Hyda. Ani jedno jeho alterego však divákov absolútne nezaujalo. Nie, žeby šlo o najhorší film jeho kariéry, ale medzi tie najlepšie rozhodne nepatrí.

5. Keira Knightley vo filme Blafuj ako Beckham

Keira Knightley
Zdroj: adme.me

Aj hviezdna kariéra britskej herečky Keiry Knightley má niekoľko „šrámov“. Jedným z nich je podľa divákov jej slabý výkon v kultovej komédii Blafuj ako Beckham. Diváci jej vyčítali, že vo filme hrala skôr ako modelka, než herečka. Túto kritiku prijala aj samotná Keira, ktorá priznala, že v tom čase bola ešte veľmi neskúsená a nenavštevovala ani hereckú školu.

6. Jared Leto vo filme Blade Runner 2049

Jared Leto
Zdroj: adme.me

Nový Blade Runner 2049 mal podľa divákov jednu zásadnú chybu a tou bol práve Jared Leto. Divákom sa nepáčil ako jeho výkon, tak aj jeho výzor. Proti záporákovi z predošlého dielu vraj nemal žiadnu šancu. Jeho výkon bol nudný a jeho výzor príliš bizarný. Režisér filmu Denis Villeneuve si v tomto prípade vybral veľmi zle.

7. Natalie Portman v sérii Thor

Natalie Portman
Zdroj: indiewire.com

Divákom sa už od prvej časti nepáčil výkon Natalie Portman v sérii Thor. Síce jej to v tomto kostýme pristane, ale to je tak všetko. V úlohe Jane Fosterovej sa divákom zdala až príliš drevená a takpovediac nezúčastnená. Akoby ju tento projekt absolútne nezaujímal. Diváci si ale pri pohľade na jej filmografiu všimli, že Natalie predvedie skvelý výkon, ale ak je za kamerou skvelý režisér. Filmy ako Leon (Luc Besson) či Čierna labuť (Daren Arronofsky) sa jej vydarili, to sa už ale nedá povedať o filmoch ako sú Thor: Láska a hrom či Hlavne nezáväzne.

Zdroj: adme.me

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. porovnavat Leon the professional s poslednym Thorom, je asi ako Sixtinska kaplnka vs ked som robil na chate stierku (prvy krat v zivote), lebo som nechcel platit murara :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -