Prinášame vám 8 možných verzií Hulka, ktoré by sa mohli ukázať v 4. fáze Marvel Cinematic Universe

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Možné verzie Hulka v budúcom MCU

Kto by nepoznal hrdinu Bruca Bannera a.k.a. Hulka. Obyčajný vedec, ktorého keď nahneváte, tak sa premení na nezničiteľné zelené monštrum. Aspoň tak sa nám prezentoval vo filmoch, pričom v MCU bol vo filmoch skoro vždy len ako vedľajšia postava. To by sa v plánovanej 4. fáze Marvel Cinematic Universe mohlo zmeniť. Dnes vám preto prinášame možné verzie Hulka, ktoré by sa v budúcom MCU mohli objaviť.

V MCU sme zatiaľ mali možnosť vidieť dve verzie Hulka. Prvou bol obyčajný, divoký Hulk, ktorý poriadne ani nerozprával. Toho sme mohli vidieť v niekoľkých filmoch, no počas filmu Avengers: Endgame na sebe Bruce Banner robil pokusy a podarilo sa mu spojiť sa dokopy s Hulkom a vytvoriť Smart Hulka, čo je vlastne Hulkovo telo spojené s brilantnou mysľou Bruca Bannera.

She-Hulk

She-Hulk je zo všetkých spomínaných Hulkov jediná potvrdená, keďže sa ukáže vo vlastnom Marvel seriáli, ktorý odvysiela Disney+. Hlavnú postavu stvárni oceňovaná herečka Tatiana Maslany, známa zo seriálu Orphan Black. She-Hulk je sesternicou Hulka a v komiksoch dostala svoje hulkovské schopnosti po transfúzii krvi práve od svojho zeleného bratranca.

Smart Hulk

Professor Hulk
Zdroj: polygon.com

Smart Hulk, tiež známy ako Professor Hulk, sa nám zatiaľ ukázal iba v Avengers: Endgame. Ak však seriál She-Hulk bude verný svojej komiksovej predlohe, dávalo by zmysel, že ho uvidíme aj v tomto seriáli. Smart Hulk síce nie je natoľko obľúbený ako pôvodný, nahnevaný Hulk, no tiež má svoje čaro a zapadá do príbehu postavy celkom pekne. Či ho ale uvidíme v budúcich projektoch je zatiaľ naozaj otázne.

Red Hulk

Red Hulk - Možné verzie Hulka v budúcom MCU
Zdroj: hushcomics1.wordpress.com

Ďalšou možnou verziu je aj Red Hulk. Ten je pomerne známy, no málokto tuší, že pôvodne ide o generála Thaddeus Rossa, ktorý sa nám v MCU predstavil ešte vo filme Neuveriteľný Hulk. Videli sme ho aj v ďalších filmoch, pričom pre niektoré snímky sa aj plánovalo jeho začlenenie do deja v podobe Red Hulka. Zatiaľ sa tak nestalo a uvidíme, či sa tak stane v budúcnosti (napríklad v seriáli She-Hulk).

The Abomination

the abomination
Zdroj: wegotthiscovered.com

Túto postavu sme mohli vidieť tiež ešte vo filme Neuveriteľný Hulk a išlo vlastne o hlavného záporáka. O tejto škaredo vyzerajúcej verzii Hulka sa šuškali fámy, že sa mala objaviť v Avengers: Vek Ultrona, no nikdy sa tak nestalo. Bolo by však zaujímavé vidieť opätovný súboj Hulk vs The Abomination teraz, keď namiesto nahnevaného nezastaviteľného Hulka máme pokojného a jemného Smart Hulka.

The Leader

The Leader - Možné verzie Hulka v budúcom MCU
Zdroj: es.niadd.com

Posledná z postáv, ktoré sa objavili v Neuveriteľnom Hulkovi, bol Dr. Samuel Sterns a.k.a. The Leader. Ten bol vo filme vystavený Bannerovej krvi, čo spôsobilo istú deformáciu jeho hlavy. Aj keď bol vo filme Bannerovím spojencom, v komiksoch je tento človek významným záporákom. Ak by sa štúdio rozhodlo použiť v budúcnosti túto postavu, tiež ide teoreticky o akúsi verziu Hulka, keďže ho Hulkova krv zmenila.

Pôvodný Hulk

Hulk film
Zdroj: wallpaperswide.com

V budúcnosti by sa mohol vrátiť aj pôvodný Hulk, ktorý sa tešil veľkej obľube. Aj keď vďaka pokusom na sebe sa Bannerovi podarilo dostať Hulka pod kontrolu, vždy je tu šanca, ako by sa nahnevaný Hulk vrátil. Či už by išlo o ďalšie pokusy, ktoré by Bannera a Hulka opäť oddelili, alebo by pôvodný Hulk mohol prejsť z inej verzie Zeme cez multiverzum, ktoré by sme mohli zažiť už v seriáli WandaVision.

Mladý Bruce Banner

Young-Bruce-Banner
Zdroj: thedirect.com

Fámou, ktorá bola istý časť populárna, bolo objavenie sa mladého, zhruba desaťročného Bruca Bannera v pripravovanom seriáli She-Hulk. Nič sa však zatiaľ nepotvrdilo. História Bruca Bannera v MCU nebola nikdy preskúmaná a tak by to bolo veľkým plus, ak by sa jeho začiatky a možno aj premena objavili v tomto seriáli. Dávalo by to aj zmysel, pretože She-Hulk a Hulk spolu za mlada mohli tráviť veľa času.

Rôzne iné verzie Hulka

Grey Hulk - Možné verzie Hulka v budúcom MCU
Zdroj: deviantart.com

V hre je naozaj veľa Hulkov, ktorí by sa v budúcnosti mohli objaviť v MCU. Ako som už predtým spomínal, čoskoro nám Marvel predstaví vo svojich filmoch a seriáloch multiverzum, vďaka ktorému by sa zo svojich svetov mohli do toho hlavného MCU sveta dostať rôzne verzie Hulka, napríklad aj Grey Hulk (hore na obrázku), The Maestro Hulk, Red She-Hulk a podobne.

Ktorú verziu Hulka by ste radi videli v blízkej budúcnosti v MCU? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -