Toto boli ich najhoršie herecké výkony. Ktorí herci sa sami skritizovali?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najčítanejšie za 7 dní

Najhoršie herecké výkony slávnych hviezd

Aj hercom záleží na tom, aby boli spokojní so svojou prácou. Ten skvelý pocit z dobre odvedenej roboty sa však nie vždy vydarí. Či už za to môže nekvalitný scenár, návykové látky alebo jednoducho sa im nedarilo, aj tie najkvalitnejšie hollywoodske hviezdy majú úlohy, na ktoré nespomínajú s láskou. Dnes vám preto ukážeme hercov a ich najhoršie herecké výkony – podľa nich samotných.

1. Daniel Radcliffe – Harry Potter a Polovičný princ (2009)

harry potter
Zdroj: TMDB

Herec Daniel Radcliffe priznáva, že šiesty diel zo série Harry Potter sa mu absolútne nepáči. A to nie kvôli tomu, že by bol zle napísaný či zrežírovaný, ale kvôli jeho výkonu.

Sám Radcliffe označil svoj výkon v tomto filme za nesmierne statický a jednoznačný (DailyMail). Taktiež si myslí, že svoj najlepší výkon podal v piatej časti série s podtitulom Fénixov rád. Ako dôvod uviedol to, že pri sledovaní samého seba videl badateľný pokrok.

2. Michael Shannon – The Flash (2023)

michael shannon
Zdroj: TMDB

Vo filme z dielne DC The Flash si zahral aj známy herec Michael Shannon. Tomu sa ale jeho výkon vôbec nepáčil (Variety). Nešlo však len o jeho prácu, ale celkovo sa mu nepáčia komiksové vesmíry, či už od DC alebo Marvelu:

Nebudem klamať, nebolo to pre mňa ako herca uspokojivé. Pri týchto multivesmírnych filmoch mám pocit, ako by sa nejaké decko len hralo s figúrkami. A pritom hovorí veci ako „ty si tu a on je tam a teraz spolu bojujte.“ Nebola to práve hĺbková štúdia mojej postavy ako keď som hral vo filme Muž z ocele (2013).“

3. Kate Winslet – Titanic (1997)

rose titanic kate winslet
Zdroj: TMDB

Kate Winslet sa preslávila vďaka filmu Titanic, lenže väčšinu svojich scén by si najradšej zopakovala (The Telegraph). Najväčším problémom vraj bol jej pokus o americký prízvuk. Keďže je z Veľkej Británie, bolo to skutočne počuť a dnes by už túto chybu vraj neurobila:

Nemôžem v tom filme počúvať svoj americký prízvuk. Je príšerný. Viem, že herci sú väčšinou príliš sebakritickí, takže aj ja sa k sebe snažím byť zhovievavá. Ale vždy keď sledujem Titanic, tak si pri každej svojej scéne hovorím, bože, fakt som to urobila, naozaj takto som to urobila?!“

4. George Clooney – Batman a Robin (1997)

george clooney batman
Zdroj: TMDB

V 90. rokoch dostal charizmatický herec George Clooney obrovskú príležitosť, pretože si mal zahrať slávneho Batmana. Potom, čo sa vďaka tejto postave preslávili Michael Keaton či Val Kilmer, si od toho sľuboval veľa. Napokon však dnes radíme tento film medzi tie najväčšie filmové sklamania a pripúšťa to aj sám Clooney (Gizmodo):

Pravda je taká, že som v tom filme zlý. Akiva Goldsman, ktorý má Oscara, taktiež napísal zlý scenár. A skúsený režisér Joel Schumacher to nevedel režírovať. Vždy, keď sme si spomenuli na tento film, všetci sme vedeli, kde sa stala chyba. Zlý herecký výkon, zlý scenár, zlá réžia.“

5. Colin Farrell – Miami Vice (2006)

colin farrel miami vice
Zdroj: TMDB

Uznávaný herec Colin Farrell priznal, že zo svojej filmografie by najradšej vymazal film Miami Vice. Nie preto, že by sa mu vyložene nepáčil, ale preto, že si nespomína na jeho nakrúcanie (Mirror). V tom čase bol totiž závislý na drogách a práve tie mu značne znepríjemňovali jeho prácu a osobný život:

Úplne som sa na to vykašľal. Bolo to prvýkrát v mojom živote, keď som ostatným nemohol povedať prečo meškám, či som sa s niekým bil a podobne, pretože na každú otázku by som odpovedal áno.“

Hneď po premiére filmu sa herec pobral na odvykačku a nebolo to jednoduché. Drogám a zrejme aj alkoholu totiž holdoval už od puberty. Odvtedy je však čistý a pripravený predvádzať skvelé výkony.

6. Mark Wahlberg – Hriešne noci (1997)

mark wahlberg hriesne noci
Zdroj: TMDB

Mark Wahlberg sa do povedomia Hollywoodu dostal už v roku 1997, a to vďaka pikantnej komédii z prostredia filmov pre dospelých s názvom Hriešne noci. V tomto počine si po boku Julianne Moore, Burta Reynoldsa a Heather Graham zahral hviezdu Dirka Digglera. Ten sa stal hercom filmov pre dospelých, pretože bol nesmierne „obdarený“.

Wahlberg sa ani tak nehanbí za svoj výkon, pretože film má skvelé recenzie, avšak príbeh tohto filmu sa mu ako katolíkovi príliš nepozdáva (Suggest). Prezradil, že sám dúfa, že mu Boh odpustí fakt, že si v tomto filme zahral.

Toto sú vraj tie najhoršie herecké výkony slávnych hercov. Majú podľa vás pravdu?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -