Slováci si ho ešte nevšimli. Toto je najlepší nový Netflix seriál, vydali ho potajomky a je plný strhujúcej akcie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový Netflix seriál, ktorý Slováci ešte neobjavili

Pamätáte sa na ošiaľ, ktorý spôsobil juhokórejský seriál Squid Game? Je možné, že čoskoro nás čaká niečo podobné. Z dielne scenáristov Han Jung-hoona a Hwang Jun-hyuka dorazil na Netflix nový seriál, ktorý je plný strhujúcej a brutálnej akcie. Najzaujímavejšie na tom je, že ho ešte takmer nikto nestihol objaviť.

Nejde len o celosvetovú TOP 10 najpozeranejších filmov a seriálov. Streamovacia služba Netflix má totiž podľa Variety vyše 232 miliónov predplatiteľov, ktorí určite nebudú chcieť pozerať tú istú desiatku počinov. Aj preto sú stále v pozore a čakajú na ohlásenie neznámych noviniek, ktoré stoja za to. Ak medzi nich patríte aj vy, určite vás zaujme seriál Song of the Bandits (Pieseň banditov).

novy netflix serial
Zdroj: themoviedb.org

V zahraničí mu už diváci postupne prichádzajú na chuť, aktuálne sa nachádza na 8. mieste globálnej sledovanosti. Lenže na Slovenku o ňom ešte takmer nikto nepočul.

Za posledných pár dní sa mu veľmi darí

Netflix vydal Song of the Bandits celkom nepozorovane 22. septembra. A aj keď by sme z Južnej Kórei nečakali zrovna western, väčšina divákov si ho nesmierne chváli. Podľa všetkého ide o doposiaľ neobjavený klenot, ktorý by sme však už viac nemali prehliadať. Dokonca viac ako polovica divákov mu na internetovom portáli IMDb udelila perfektné hodnotenie 10/10.

hodnotenie imdb
Hodnotenie používateľov na portáli IMDB.com; Zdroj: IMDb

Akciou nabitý western predstavuje skupinu Kórejčanov, ktorí sa z rôznych dôvodov ocitli v neúprosnom kraji Gando. Dá sa povedať, že v ňom neplatí žiadny zákon. Skupina ľudí bude musieť napriek všetkým odlišnostiam spojiť sily, aby obránila svoje domovy počas drsného režimu koloniálneho Japonska. V 9-dielnom seriáli stretávame vojakov, nájomných vrahov a neohrozených banditov. A nedostatok akcie nečakajte.

Tento seriál je plný akcie, krvi, potu a úspešne rozpráva srdcervúce milostné príbehy,“ píše v užívateľskej recenzii jeden z divákov, ktorý si všetkých deväť častí pozrel na jedno posedenie.

Okrem toho sú na seriáli pochvaľované hlavne rýchle tempo a silný príbeh s poriadnymi postavami. Tie stvárnili juhokórejské hviezdy Kim Nam-gil, Seohyun, Yoo Jae-myung a ďalší. Solídne hodnotenia žne seriál aj na portáli Rotten Tomatoes, kde má Song of the Bandits hodnotenie 88 %. Spomína sa aj skvelá kinematografia a strih. „Je to násilná dráma v štýle Kill Billa,“ zhrnul ďalší divák.

Dáte seriálu Song of the Bandits šancu? Myslíte si, že dosiahne podobných výšin ako juhokórejský hit Squid Game?

Zdroj: Netflix, YouTube,

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -