Novinky zo sveta Pokémon: Vychádzajú nové hry, dva filmy a ďalší seriál!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Novinky zo sveta Pokémon

Iba pár dní dozadu oslávila celosvetovo známa franšíza Pokémon svoje 23. narodeniny. A ako už určite viete, v našej redakcii túto sériu milujeme a snažíme sa vám ohľadom nej prinášať tie najčerstvejšie novinky.

Spolu s jej narodeninami sa toho však nakopilo a okrem nového traileru na hraný film Detective Pikachu sme sa dočkali aj oznámenia nových hier, seriálu a taktiež ukážky na ďalší animák. Poďme sa tak pozrieť na všetky novinky zo sveta Pokémon!

Druhý trailer na film Detective Pikachu

9. mája dorazí do našich kín vôbec prvý hraný film zo série Pokémon. Nesie názov Detective Pikachu, čo dáva jasne najavo, že ide o filmovú adaptáciu známej hry na Nintendo 3DS. Hovoriacemu detektívovi Pikachu prepožičal svoj hlas herec Ryan Reynolds (Deadpool), takže sledovanie tohto filmu s dabingom bude hriechom.

Ani nie týždeň dozadu sme sa tak dočkali druhého plnohodnotného traileru, ktorý predstavil nové druhy Pokémonov vrátane legendárneho Mewtwo. Okrem iného sme si pre vás pripravili aj článok, v ktorom sme zhrnuli zatiaľ všetky „vreckové príšery“, ktoré sme videli v oboch doterajších ukážkach na film!

Dve nové hry na Nintendo Switch

Priamo na narodeniny odhalila spoločnosť Nintendo dve nové hry, tentokrát priame pokračovanie hernej série – Pokémon Sword a Pokémon Shield. Hra bude dostupná iba pre konzolu Nintendo Switch, čo naštvalo mnohých hráčov na Nintendo 3DS. Hra sa bude odohrávať v novej oblasti s názvom Galar, ktorá jasne pripomína vidiecku a industriálnu Britániu.

Okrem Pokémonov zo starších generácii sa samozrejme môžeme tešiť aj na úplne nové druhy, zatiaľ čo nám prvý trailer predstavil troch štartovacích Pokémonov. Na výber budeme mať medzi trávnatou opičkou Grookey, ohnivým zajacom Scorbunny a vodným chameleónom Sobble! Tak čo, ktorého si vyberáte vy?

Nový seriál Sun & Moon je na ceste!

Ďalšou novinkou je v poradí 22. séria populárneho anime, ktoré sleduje príbeh Asha, Pikachu a jeho kamarátov. Po sérii Sun & MoonUltra Adventures tak nasleduje Sun & Moon—Ultra Legends, ktorej by sme sa mali dočkať už tento mesiac.

Každopádne, presný dátum premiéry zatiaľ nepoznáme. Podľa všetkého by malo ísť o poslednú anime sériu z generácie Sun & Moon, pričom tá ďalšia už bude Sword a Shield, kde sa Ash a Pikachu dostanú do regiónu Galar!

Prvý Pokémon film v novom šate

Vôbec prvým filmom franšízy Pokémon bol Pokémon: The First Movie – Mewtwo Strikes Back z roku 1998. No a ako sme vám dali vedieť dva mesiace dozadu, tento film sa už 12. júla (japonská premiéra) vráti v novom CGI šate. Zároveň sa môžeme tešiť na vôbec prvý plne 3D animovaný film, ktorý nám prerozpráva dobre známy príbeh o legendárnych Pokémonoch Mew a Mewtwo.

Vyššie teda nájdete priložený nový druhý trailer, ktorý nám dáva jasnú predstavu o tom, ako bude 3D animácia vyzerať. Tak čo, prežijete aj vy nostalgiu pri filme Pokémon: Mewtwo Strikes Back: Evolution?

23. narodeniny série Pokémon nám teda priniesli naozaj zaujímavé novinky! Ktorý z nových trailerov vás zaujal najviac?

Zdroj: hypebeast.comgeektyrant.comgeektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -