Vrátime sa do ringu. Real Steel: Oceľová päsť dostane seriál od pôvodného tvorcu filmu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oceľová päsť dostane Disney+ seriál

Štúdio Disney hádže rukavice do ringu. Konečne to máme potvrdené, obľúbený film Real Steel: Oceľová päsť z roku 2011 dostane seriál. Avšak netreba sa tešiť predčasne, adaptácia je zatiaľ vo veľmi skorých fázach svojho vývoja. Tak skorých, že tím producentov len teraz podpísal zmluvy a zatiaľ nepoznáme meno scenáristu ani režiséra. Dôležité je, že je to oficiálne! Seriálová adaptácia bude vysielaná na streamovacej službe Disney+.

Hádam si pamätáte obľúbený film z roku 2011, v ktorom si zahrali Hugh Jackman, Evangeline Lilly či Anthony Mackie. Rozpovedal nám príbeh bývalého boxera (Hugh Jackman), ktorý sa opäť spojil so svojím synom (Dakota Goyo) prostredníctvom stavania a trénovania robotického bojovníka v šampionáte World Robot Boxing. Z rozpočtu 110 miliónov amerických dolárov si zarobil takmer 300 miliónov, čo sa dá považovať za úspech. Nikdy sme sa však nedočkali priameho pokračovania alebo spin-offu.

Oceľová päsť
Zdroj: collider.com

Shawn Levy späť na palube

O Disney seriáli môžeme zatiaľ predpokladať len to, že sa bude odohrávať v rovnakom svete. Akékoľvek cameo od pôvodného obsadenia vrátane Hugha Jackmana by bolo vysoko žiadané. Projektu sa do úlohy producenta upísal pôvodný režisér Shawn Levy (Free Guy). Ako výkonní producenti ďalej pôsobia Robert ZemeckisJack RapkeJacqueline LevineSusan MontfordDon Murphy. Levy bude produkovať pod vlajkami spoločnosti 21 Laps, ktorá minulý rok priniesla úspešný Disney hit Free Guy. Ako režisér aj producent aktuálne pracuje na Netflix filme The Adam Project s Ryanom Reynoldsom.

Keďže zatiaľ nepoznáme meno scenáristu, tak nevieme, či sa bude pokračovať v príbehu spred desiatich rokov, alebo sa dočkáme úplne nových postáv. Režisér Levy dokonca minulý rok povedal, že by rád vytvoril pokračovanie s Hughom Jackmanom a Ryanom Reynoldsom. Ide totiž o dobrých kamarátov, medzi ktorými funguje skvelá chémia.

„Nuž, poviem to, že Hugh a ja definitívne cítime, nikdy sme neprestali cítiť tú lásku pre Oceľovú päsť a je to skoro ako keby sa hlasitosť zvyšovala. Hugh a ja sme boli spolu doslova minulý týždeň a rozprávali sme sa o tom. Takže by som na to nikdy nepovedal nikdy, pokračovaniu pre Oceľovú päsť. Dodatočne, som priateľ s Hughom. Som priateľ s Ryanom. Dostanem ich dokopy. Či to bude v Oceľovej pästi alebo v inom filme, budem režírovať týchto dvoch úžasných chlapov a drahých priateľov spolu vo filme.“

Stále teda nie je vylúčené, že chce Disney z Oceľovej päste vytvoriť veľkú sériu vrátane spin-off seriálu a filmového pokračovania… O vývoji situácie vás budeme včas informovať.

Tešíte sa, že Real Steel: Oceľová päsť dostane vlastný seriál na Disney+. Boli by ste za návrat Hugha Jackmana? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -