Hraný One Piece dostane oficiálne aj druhú sériu. Ktorá postava sa v nej pridá k Luffyho pirátskej posádke?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Druhá séria hraného seriálu One Piece je na obzore

Veľmi dlho panovala nad hranými animie adaptáciami akási „kliatba“. Žiadna sa netešila veľkým úspechom, ani zo strany divákov, ani so strany kritikov. Ako v správnom hrdinskom počine sa však najnovšiemu hranému seriálu podľa anime a mangy podarilo kliatbu zrušiť. Hraný One Piece nielen že žne úspech zo všetkých strán, no zároveň aj jeho druhá séria dostala od Netflixu zelenú.

Prvá séria sa podobne ako pôvodný materiál zamerala na Slamákových pirátov (Straw Hat Pirates), vedených odvážnym Monkeym D. Luffym (Iñaki Godoy). Jeho posádku tovria Roronoa Zoro (Mackenyu), Nami (Emily Rudd), Usopp (Jacob Romero) a Sanji (Taz Skylar). Spoločne sa plavili Východným modrým morom, bojovali za správnu vec a za svoje sny.

Skvelú novinku priniesol samotný Eiichiro Oda

Tvorca pôvodnej mangy, ktorý doteraz pracuje na vychádzajúcich komiksoch a ktorý spolupracuje aj na hranom seriáli, prezradil informáciu v krátkom videu. Presnejšie, Eiichiro Oda nám to povedal cez komunikačného slimáka. Prezradil, že druhá séria dostala zelenú, avšak scenár ešte úplne dokončený nie je. Môžu za to zrejme najmä terajšie štrajky v Hollywoode.

V nich za lepšie podmienky bojujú americkí herci a scenáristi. Na druhú sériu si budeme musieť preto počkať, no čísla z tej prvej nám dokazujú, že pre kvalitu sa to oplatí. Za dva týždne má na konte seriál až 37,8 milióna pozretí. V TOP 10 sa usadil v 93 krajinách, pričom na úplne prvej priečke bol až v 46 krajinách. Hodnotenie na stránke Rotten Tomatoes taktiež hovorí za veľa – 95 %.

Tony Tony Chopper one piece
Zdroj: themarysue.com

Kto je doktor, ktorého Eiichiro Oda spomína vo videu?

Oda nás na konci videa zároveň navnadil aj na novú postavu, ktorá sa zrejme v druhej sérii ukáže. Malo by ísť o medika skupiny Straw Hat Pirates menom Tony Tony Chopper. Ide o soba, ktorý zjedol diabolské ovocie so schopnosťou človeka. Chopper sa tak premenil na akéhosi hybrida človeka a zvieraťa, pričom sa rozhodol, že sa stane najlepším doktorom na svete.

Jeho snom je dokázať vyliečiť každé zranenie a chorobu. Tým určite zapadne do Luffyho skupiny „snílkov“, pričom mať doktora po ruke sa im určite hodí. Chopper je zvyčajne braný ako akýsi maskot skupiny, ktorý nepôsobí veľmi nebezpečne, no aj tento sob sa dokáže predviesť nielen v medicínskych záležitostiach. Ide naozaj o zaujímavú postavu, pri ktorej treba len dúfať, že ju digitálne vytvoria správne.

Sledovali ste nový One Piece, alebo ste skôr milovníci pôvodného anime? Tešíte sa, že dostaneme druhú sériu plnú nových postáv a miest?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -