Pod maskou by ste ho už nenašli. Pedro Pascal priznáva, že už nehrá obľúbeného Mandaloriána

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Mandalorián a Pedro Pascal už nie sú jedným a tým istým

V Hollywoode existuje mnoho obľúbených hercov. Svoje miesto na výslní si však posledné roky užíva vo veľkom Pedro Pascal, z ktorého sa stal pred pár rokmi Mandalorián a odštartoval tak sériu hraných seriálov vo svete Star Wars. Herec však priznáva, že aj keď na obrazovkách stále počujeme jeho hlas, pod mandaloriánskou helmou by sme ho hľadali márne.

Din Djarin, ako sa volá jeho postava, sa prvýkrát ukázal v roku 2019 v prvom hranom seriáli z tohto sveta. The Mandalorian však dostal nedávno už tretiu sériu, pričom odštartoval v podstate nový, menší príbeh v rámci celej franšízy. Momentálne do neho patrí ešte aj seriál The Book of Boba Fett. Tento rok ale do neho pribudnú aj seriály ako Ahsoka či Skeleton Crew.

Andor, The Mandalorian, Ahsoka
Zdroj: atb.com.bo

Herec prezradil, ako to teraz celé je

Pascalovu tvár sme však v seriáloch veľmi nevídali. Ukázal sa dokopy asi iba trikrát, a to vždy len pri emotívnych či dôležitých scénach. Veľa ľudí tak začalo rozmýšľať, či vážne herec ešte postavu na natáčaní aj hrá, alebo ju iba neskôr dabuje. Herec sa ale nakoniec v jednom z rozhovorov sám priznal k tomu, že už postave prepožičiava iba hlas a na natáčaní ho veľmi nevidno.

Bolo tam veľa experimentov, veľa z toho v obleku, a úprimne povedané, moje telo nebolo pripravené na túto úlohu počas štyroch mesiacov. Ale bol som v tom. Bol som v ňom značné množstvo, elastické množstvo. Ale teraz sme to vymysleli, čo je super, a úžasné je to, že mi to dalo príležitosť ísť robiť niečo iné.

Pascal tým zrejme odkazuje na jeho ďalší tohtoročný úspešný seriál The Last of Us. Jeho natáčanie mu určite zabralo v poslednom období veľa času. Ide o adaptáciu rovnomennej hry, pričom ako celý seriál, aj Pascalovo prevedenie si získalo nemalé pochvaly od divákov aj kritikov. Paradoxne tam však hrá podobnú úlohu ako v The Mandalorian – snaží sa zachrániť sirotu v nebezpečnom svete.

Uvidíme ešte niekedy hercovu tvár v Star Wars?

Štvrtá séria The Mandalorian je už vraj vo výrobe. Tešiť sa môžeme ale aj na film, ktorý celý „Mando-verse“ uzavrie. Ten nemá na starosti nik iný než Dave Filoni. Či v týchto alebo aj ďalších projektoch Pascala uvidíme ale nie je isté. Bolo by určite skvelé vidieť jeho tvár, najmä v scéne, v ktorej by to bolo dôležité. Na druhú stranu, dobrú prácu odvádzajú aj Brendan Wayne a Lateef Crowder.

Pedro Pascal a jeho dabléri The Mandalorian
Zdroj: twitter.com, superherohype.com

Tí robili kaskadérske kúsky v The Mandalorian už od prvej série a taktiež hrali Mandaloriána vtedy, keď Pascal nemohol. Pascal teda vlial postave život a dušu, no nebyť týchto dvoch mužov, minimálne v poslednej sérii by sa Mando veľmi nehýbal. Ako to bude v budúcnosti je zatiaľ otázne a určite to bude závisieť aj od toho, na akých ďalších projektoch bude Pascal pracovať počas natáčania Mandových projektov.

Čo hovoríte na toto odhalenie? Tušili ste, že Pascal už naďalej v brnení nie je, alebo ste verili, že Mandovi dáva viac než len svoj hlas? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: insidethemagic.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -