Príbeh, ktorý zlomí srdce. Star Wars mu zničili život, malý Anakin oslávil 35. narodeniny

Nenechajte si ujsť

Začali sa problémy so zákonom

O mladom Anakinovi následne nebolo počuť až do marca 2015, kedy bola k domu jeho matky Lisy Rileyovej v Indianapolise privolaná policajná hliadka. Zavolala ju Lloydova matka, ktorú mal v tom čase 26-ročný herec slovne a následne aj fyzicky napadnúť. Voči svojmu synovi však Rileyová nevzniesla obvinenie a vysvetlila, že herec trpí schizofréniou a zabudol si vziať lieky.

Problémy Lloyda so zákonom však neskončili. Už o necelé štyri mesiace policajná hliadka v Južnej Karolíne chcela zastaviť auto, ktoré prešlo na červenú. Vodičom bol práve niekdajší herec, ktorý však šoféroval bez vodičského preukazu a navyše s falošnými dokladmi. Lloyd hliadke odmietol zastaviť a začala sa policajná naháňačka ako z akčného filmu. 20-minútový útek naprieč 40 kilometrami nakoniec skončil stratou kontroly nad vozidlom a nárazom do stromov.

Lloyd bol zatknutý a obvinený z nebezpečnej jazdy, jazdy bez vodičského preukazu a kladenia odporu pri zatýkaní. Následne strávil 10 mesiacov vo väzení pri čakaní na rozsudok, podľa ktorého bol neskôr preradený do psychiatrickej liečebne v dôsledku jeho schizofrénie.

Malý Anakin dnes žije mierumilovný život

Hercom po prepustení v súkromnom živote otriasla smrť jeho mladšej sestry Madison, ktorá nečakane zomrela v spánku vo veku 26 rokov. Podľa neskorších slov jeho matky išlo o tragédiu, ktorá si na oboch vyžiadala veľkú daň. Odvtedy už o Lloydovi nie je takmer vôbec počuť. Herec sa stiahol z verejného života a žije v blízkosti svojej zostávajúcej rodiny.

herec Jake Lloyd
TMDB

Posledné väčšie prehlásenie o Lloydovi a jeho zdravotnom stave pochádza ešte z roku 2020 od publicistu Davida Gremilliona, ktorý bol herca s jeho rodinou osobne navštíviť. Rodina následne vydala oficiálne stanovisko:

Chceli by sme všetkým poďakovať za ich láskavé slová, podporu a dobrosrdečnosť. Jake má diagnostikovanú paranoidnú schizofréniu, ale, bohužiaľ, trpí aj symptómom zvaným anozognózia, ktorý spôsobuje nedostatok uvedomenia si jeho choroby. To len znásobuje boj, ktorému Jake čelí. Mimoriadne náročné to bolo po tragickej strate jeho mladšej sestry Madison. Vrátil sa späť k svojej rodine a všetci tvrdo pracujeme, aby sme mu pomohli. Jake zostáva láskavou a starostlivou osobou a dúfame, že ho čo najskôr uvidíme v jeho zábavnej a veselej podobe. Jake bude naďalej dosahovať pokrok s láskou a podporou, ktorú mu neustále preukazujete.

Redaktor, ktorý Jakea navštívil, hovorí, že Jake momentálne žije pokojný a mierumilovný život v kruhu svojej rodiny. Aj napriek zdravotnej diagnóze herca neopúšťa optimizmus aj zmysel pre humor, dokonca sa objavil aj v niekoľkých podcastoch a na menších sci-fi festivaloch. K herectvu už sa však už pravdepodobne nikdy nevráti.

Čo hovoríte na príbeh Jakea Lloyda? Bol v Star Wars: Skrytá hrozba skutočne taký zlý, alebo išlo o neoprávnenú kritiku? 

Zdroj: TMZ, Web archive, Suggest, Giant Freeking Robot, Geek News

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. TOLKO POJEBANYCH REKLAM CO MI TU VYSKOCILO SOM AZDA NEZAZIL. OMYLOM PODOTYKAM ZE OMYLOM SOM SA SEM DOSTAL MIMO ADBLOCKU. FAKT ABY MA 5X PRESMEROVALO LEBO FURT NIECO VYSKOCI NENAZRANCI SKURVENY. A NEARGUMENTUJTE CO BY BOLO BEZ REKLAM. PRED 15 ROKMI REKLAMI NEBOLI.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -