Pozrite si prvé fotografie z anime Blade Runner: Black Lotus. Seriál rozšíri obľúbený sci-fi svet

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Prvé fotografie z Blade Runner: Black Lotus

Zaujíma vás, čo sa dialo medzi filmami Blade Runner a Blade Runner 2049? Časť z tejto 30-ročnej príbehovej medzery vyplní anime Blade Runner: Black Lotus, ktoré vzniká na stanici Adult Swim. Fanúšikovia zo všetkých kútov sveta budú môcť seriál sledovať na streamovacej službe Crunchyroll. Teraz si môžete pozrieť prvé fotografie z Blade Runner: Black Lotus, ktoré nám priblížili štýl animácie.

Pokiaľ si dobre pamätáte, vydanie filmu Blade Runner 2049 sprevádzal aj krátky anime film Blade Runner: Black Out 2022 od režiséra Shinichirō Watanabe. Ten a ďalšie krátke prequely vyplnili príbehovú dieru medzi originálnym filmom a 2049. Rovnakou cestou sa vydá aj japonský seriál Blade Runner: Black Lotus, ktorý sa bude odohrávať v roku 2032. Réžiu všetkých častí majú na starosti Shinji Aramaki a Kenji Kamiyama.

O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, no tešiť sa môžeme aj na „známe“ postavy zo sveta Blade Runnera. Presnejšie nás čaká 13 epizód, ktoré uvidíme v roku 2021. Pokiaľ sa chcete pripraviť a pozrieť si všetky prequely, nájdete ich nižšie v tomto článku.

Krátke prequel filmy

Čo hovoríte na prvé fotky z Blade Runner: Black Lotus? Doplníte si príbeh pripravovaným anime seriálom? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comicyears.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -