Prvý Avengers: Infinity War trailer spája všetkých Marvel hrdinov dokopy! Na toto sme čakali 10 rokov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Avengers: Infinity War trailer nám predstavuje začiatok konca 10 ročnej cesty MCU!

Keď sa dostal do zajatia teroristov, život mladého Tonyho Starka sa rázom zmenil. Vďaka svojmu intelektu a novým morálnym hodnotám, sa z neho stal najväčší ochranca mesta New York, Iron Man. V tomto meste však práve vedec menom Bruce Banner začal utekať pred svojimi problémami, keďže si bol vedomý, že jeho Neuveriteľný Hulk sa mnohým páčiť nebude. Samozrejme, Tony to neskôr aj po jeho slávnom odhalení ľahké nemal. Zrovna v čase, kedy mu ostávalo len pár dní života, niekto z jeho oblekov si urobil vlastnú armádu. Netrvalo dlho, a na Zemi sa objavil samotný boh blesku, Thor. Toho na Zemi čakala skúška trpezlivosti a vytrvalosti. Hneď, ako zistil, čo znamená byť vládcom, išiel poraziť svojho brata Lokiho, a tým aj obetovať svoj život na Zemi.

Na rovnakú obetu spomína aj supervojak Steve Rogers, lepšie známy ako Kapitán Amerika, ktorý musel pred 70 rokmi spadnúť s lietadlom do vody, aby svet ochránil pred totálnou katastrofou v podobe Tesseractu. Vytiahnutý z ľadu a znovu prebudený k životu. Ihneď sa však musí spojiť s Thorom, Iron Manom a Hulkom. Iba spolu totiž dokážu zastaviť mimozemskú inváziu New Yorku, vedenú nikým iným ako Lokim. Spolu s pomocou riaditeľa organizácie S.H.I.E.L.D. Nickom Furym a dvoma posilami Black Widow a Hawkeyeom do ich novozaloženého tímu Avengers, je bitka zažehnaná. Bitka v hlave Tonyho Starka však naďalej pokračuje, keď sa ocitne v boji proti vylepšeným ľuďom vďaka séru Extremis. Ľahké to neskôr nemá ani Thor, ktorý musí zničiť novú silu v podobe Aetheru.

Oficiálny plagát na Avengers: Infinity War:

Teaser plagát na najväčší film štúdia Marvel, Avengers: infinity War
Teaser plagát na najväčší film štúdia Marvel, Avengers: infinity War; Zdroj: twitter.com

Kapitán Amerika sa snaží vrátiť do sveta a činí tak s organizáciou S.H.I.E.L.D. Až do chvíle, kým neodhalí jej špinavé tajomstvá. Ešte horšie je, keď zistí, že sa musí postaviť proti jeho najlepšiemu kamarátovi Buckymu Barnesovi = Zimnému Vojakovi. No a zatiaľ čo babráci z vesmíru, ktorí sa nazývajú Strážcami Galaxie tú galaxiu aj naozaj zachránia a mocný artefakt menom Orb uložia do bezpečia, Avengers sú už pripravení na ďalšiu veľkú pozemskú hrozbu, v podobe robota Ultrona, ktorého dokonca sami stvorili. K novým členom v tíme ako Scarlett Witch, War Machine, Vision a Falcon sa však čoskoro pridá aj mladý zlodej menom Scott Lang, ktorý práve ukradol najmenší kostým na svete ako Ant-Man. S Avengers sa však nestretne v dobrom, keďže tí práve medzi sebou začali vojnu kvôli Zimnému Vojakovi, do ktorej zatiahli aj kráľa Wakandy, ktorý sa nazýva Black Panther, ale aj mladého študenta Petra Parkera, ktorý ešte len testuje schopnosti pavúčieho muža ako Spider-Man.

Medzitým spoznávame svet čarov očami Doktora Strangea, ktorý aj so svojím Agamottovým okom dostáva možnosť pretáčať čas, a tak začne náš svet chrániť pred mystickými útokmi. Vo vesmíre si naši Strážcovia Galaxie zase užijú bitku so samotným bohom Egom, a počas toho sa Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot zocelia ako jedna rodina, a dokonca privítajú nového člena Mantis. Samotár Spider-Man však tiež chce k niekomu patriť. Ten sa na vlastnú päsť vydáva po stopách Vultura, aby dokázal, že môže byť rovnocenným členom Avengers. Dvaja najsilnejší členovia Thor a Hulk sa však medzi tým stihli pobiť na planéte Sakaar, no a zároveň aj s pomocou Valkyrie a Lokiho zničiť celý Asgard. Všetci hrdinovia však až teraz zistia, že to, čomu čelili doteraz, je iba zlomok toho, čo ich ešte len čaká. Nech sa páči, prvá ukážka na film Avengers: Infinity War, na ktorý nás Marvel pripravoval posledných 10 rokov:

Oficiálny trailer na Avengers: Infinity War:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6ZfuNTqbHE8]

Trailer si samozrejme rozoberieme v nasledujúcich článkoch. Teraz však k hlavným otázkam. Páči sa vám trailer na Avengers: Infinity War? Čaká nás skvelá definujúca kapitola tejto ohromnej série? Ktorých Avengerov uvidíme padnúť? Bude Thanos skvelý záporák? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -