Videl si už septembrový zoznam hier v službe PlayStation Now? Okúsiť môžeš aj vynikajúcu hororovku Resident Evil 7

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

September je v plnom prúde a preto netreba zabúdať na službu PS Now, ktorá aj v tomto mesiaci ponúkne niektoré zaujímavé kúsky k hraniu pre svojich predplatiteľov.

Sony poskytuje službu PlayStation Now od roku 2014 a pravidelne „požičiava“ na určitý čas herné tituly z každej generácie tejto obľúbenej konzoly. Hráči sa tentokrát môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok s hrou Resident Evil 7: Biohazard alebo zaspomínať pri Final Fantasy XV.

September na PS Now: Sony pridal na zoznam dostupných hier ďalšie lahôdky

Aj keď táto služba nedávno získala novú konkurenciu v podobe predplatného Xbox Game Pass od spoločnosti Microsoft, PS Now i naďalej ohromuje každý mesiac svojimi novými prírastkami.

V auguste nám PS Now poskytlo nestarnúce hity ako Hitman 2, Greedfall a Dead Cells. V priebehu tohto roku sme si dokonca na určité obdobie mohli vychutnať zaujímavé kúsky ako Persona 5 alebo Control.

Celý zoznam septembrových hier tvoria Resident Evil 7, Final Fantasy XV, WWE 2K19 a sci-fi Observation z roku 2019.

PS Now september 2020
Zdroj: nintendoinquirer.com

Do kedy budú hry k dispozícii?

Podľa informácií bude hororovka Resident Evil 7 (2017) prístupná len do konca novembra 2020, zatiaľ čo Final Fantasy XV (2016) až do budúceho marca. Dátumy „vypršania platnosti“ pri ďalších dvoch hrách zatiaľ nepoznáme.

Spoločnosť Sony taktiež sľúbila, že služba PS Now bude v nadchádzajúcej ére novo generačnej konzoly PlayStation 5 zastupovať dôležitú úlohu a my sa tak dočkáme obrovského počtu exkluzívnych herných titulov. Bohužiaľ sa treba zmieriť s tým, že sú vždy k dispozícii len na určité obdobie.

Ak službu PS Now nepoznáte a preferujete PS Plus, táto požičovňa hier stojí mesačne 9,99 eur, a aj keď sa to môže zdať priveľa, k dispozícii je naozaj široký výber hier z rôznych žánrov – viac ako 3000 kúskov na jednom mieste.

Ak ťa ponuka zaujala a vlastníš PS4 -klikaj tu. Služba je dostupná aj na PC – klikaj tu. 7-dňová skúšobná doba je zadarmo pri oboch platformách. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -