Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V roku 2019 nám priniesla streamovacia platforma Amazon Prime Video netradičný seriál o superhrdinoch. Po úspechu prvej série netrpezlivo čakáme na druhú, ktorej sa dočkáme už tento rok. Diváci si seriál The Boys okamžite zamilovali a po prípadnom úspechu druhej série si tvorcovia už robia plány aj do budúcna. Na koho sa môžeme tešiť v tretej sérií?

Kto obohatí seriál The Boys v tretej sérií?

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako si Jeffrey Dean Morgan túži opäť zahrať vo filme o hrdinoch. Nejedná sa však moc o film, no seriál The Boys sa tiež zaoberá hrdinami, no trocha netradičným spôsobom. Ako sa však k tejto príležitosti dostal Jeffrey?

druhá séria seriálu The Boys
Zdroj: hdqwalls.com

Na Twittteri pod príspevkom sa jeden fanúšik pýtal na otázku, na ktorú mu Jeffrey s radosťou odpovedal. Vyjadril sa v skratke taktiež aj o tom, že sa nevie dočkať druhej série The Boys. V príspevku označil aj jeho hereckých kolegov zo spomínaného seriálu a dodal, že s touto partiou by si išiel zahrať kedykoľvek!

Bolo by to úžasné, keby sa Jeffrey stal súčasťou tohto seriálu. Jednak by sa znovu dal dohromady s jeho kolegom Ericom Kripkem zo seriálu Supernatural, ktorý je zároveň aj tvorca The Boys. A po druhé, haló, veď je to predsa Jeffrey Dean Morgan, ktorý bol tiež nominovaný za najlepšieho herca minulých rokov v seriáli The Walking Dead.

Jeffrey Dean Morgan v The Boys

Eric Kripke samozrejme odpovedal, že v prípade tretej série sa Jeffrey samozrejme môže zastaviť a niečo už spolu natočia. Ale len aby bolo jasné, zatiaľ neexistuje žiadna oficiálna správa o tom, že tretia séria vôbec bude. Zatiaľ sa Amazon k situácií nevyjadril, nakoľko čakajú na ohlasy k druhej sérii, ktorá bude vypustená do sveta už tento tok.

Jeffrey Dean Morgan
Zdroj: consent.yahoo.com

Dúfajme teda, že Amazon Prime Video tieto prosby zo strany fanúšikov a aj hercov vypočuje. No a v prípade natáčania tretej série jednoducho prinesú na pľac o stoličku navyše pre Jeffreyho. Snáď sa tak stane a my vás o situácií budeme priebežne informovať. Zatiaľ si však jeho skvostné herecké výkony môžete vychutnať v spomínaných seriáloch Supernatural a The Walking Dead!

Máte radi seriál The Boys? Myslíte si, že by sa doň Jeffrey hodil? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -