Seriály

Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

V roku 2019 nám priniesla streamovacia platforma Amazon Prime Video netradičný seriál o superhrdinoch. Po úspechu prvej série netrpezlivo čakáme na druhú, ktorej sa dočkáme už tento rok. Diváci si seriál The Boys okamžite zamilovali a po prípadnom úspechu druhej série si tvorcovia už robia plány aj do budúcna. Na koho sa môžeme tešiť v tretej sérií?

Kto obohatí seriál The Boys v tretej sérií?

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako si Jeffrey Dean Morgan túži opäť zahrať vo filme o hrdinoch. Nejedná sa však moc o film, no seriál The Boys sa tiež zaoberá hrdinami, no trocha netradičným spôsobom. Ako sa však k tejto príležitosti dostal Jeffrey?

druhá séria seriálu The Boys

Zdroj: hdqwalls.com

Na Twittteri pod príspevkom sa jeden fanúšik pýtal na otázku, na ktorú mu Jeffrey s radosťou odpovedal. Vyjadril sa v skratke taktiež aj o tom, že sa nevie dočkať druhej série The Boys. V príspevku označil aj jeho hereckých kolegov zo spomínaného seriálu a dodal, že s touto partiou by si išiel zahrať kedykoľvek!

Bolo by to úžasné, keby sa Jeffrey stal súčasťou tohto seriálu. Jednak by sa znovu dal dohromady s jeho kolegom Ericom Kripkem zo seriálu Supernatural, ktorý je zároveň aj tvorca The Boys. A po druhé, haló, veď je to predsa Jeffrey Dean Morgan, ktorý bol tiež nominovaný za najlepšieho herca minulých rokov v seriáli The Walking Dead.

Jeffrey Dean Morgan v The Boys

Eric Kripke samozrejme odpovedal, že v prípade tretej série sa Jeffrey samozrejme môže zastaviť a niečo už spolu natočia. Ale len aby bolo jasné, zatiaľ neexistuje žiadna oficiálna správa o tom, že tretia séria vôbec bude. Zatiaľ sa Amazon k situácií nevyjadril, nakoľko čakajú na ohlasy k druhej sérii, ktorá bude vypustená do sveta už tento tok.

Jeffrey Dean Morgan

Zdroj: consent.yahoo.com

Dúfajme teda, že Amazon Prime Video tieto prosby zo strany fanúšikov a aj hercov vypočuje. No a v prípade natáčania tretej série jednoducho prinesú na pľac o stoličku navyše pre Jeffreyho. Snáď sa tak stane a my vás o situácií budeme priebežne informovať. Zatiaľ si však jeho skvostné herecké výkony môžete vychutnať v spomínaných seriáloch Supernatural a The Walking Dead!

Máte radi seriál The Boys? Myslíte si, že by sa doň Jeffrey hodil? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: collider.com

Zoltán Hegyi
About author

Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár