Slovenský operátor práve zmenil celú hru. Získať 2-násobné dáta nikdy nebolo jednoduchšie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Mobilný operátor prináša dostupnejšie benefity

Mobilný operátor O2 predstavil nové benefity a fungovanie obľúbenej ponuky pre svojich zákazníkov pod názvom O2 Spolu. Zákazníci O2 Paušálov a domáceho internetu môžu prepojením v službe O2 Spolu získať mnoho výhod pre svoje paušály. Po novom si môže zákaznícku skupinu, z ktorej každý člen získava benefity, vytvoriť ktokoľvek s O2 Paušálom a jednou z taríf domáceho internetu.

Všetci členovia skupiny získavajú v závislosti od svojho Paušálu až dvojnásobný objem dát alebo rýchlosti. Vytvorenie alebo pridanie sa do skupiny funguje jednoducho prostredníctvom O2 aplikácie.

„Pri predstavovaní nových O2 Paušálov na začiatku roka sme avizovali, že nie sú nemenné a plánujeme ich postupne zvýhodňovať aj prostredníctvom dodatočných služieb. Vynovením našej konvergentnej ponuky si tak zákazníci môžu ešte výraznejšie vylepšiť svoj O2 Paušál aj v dátovej oblasti. Vynovením O2 Spolu navyše rozširujeme okruh zákazníkov, ktorí môžu čerpať benefity pri spojení s inými zákazníkmi O2.

Po novom už zakladateľ skupiny nie je limitovaný len na pridávanie čísel zo svojej faktúry, do svojej skupiny môže pozvať kohokoľvek zo svojho okruhu známych,“ uviedol Martin Nemček, product owner pre paušálne programy O2.

nasobne data O2
Zdroj: O2

Viac výhod pre každého

Kým doteraz v O2 Spolu platilo, že výhoda skupiny sa vzťahovala len na zakladajúceho člena a zľavu na ľubovoľný domáci internet, po novom operátor rozširuje výhody na všetkých členov skupiny. Po jej vytvorení majú totiž všetci členovia možnosť získať buď dvojnásobný objem dát alebo dvojnásobnú rýchlosť.

Členstvo v skupinách nie je podmienené žiadnymi obmedzeniami. Do O2 Spolu skupiny môže zákazník pozvať kohokoľvek, či už rodinu, kamarátov alebo svojich známych. Stačí, aby mal pozývaný člen mobilnú aplikáciu a paušál alebo domáci internet. Všetky benefity v závislosti od O2 Paušálu účastníka získavajú už dvaja členovia skupiny, maximálne môže vytvorenú skupinu tvoriť až 10 zákazníkov.

Ako vytvoriť skupinu v aplikácii

Zákazník sa cez mobilnú aplikáciu v sekcii O2 Spolu dostane do pozývacej časti, kde môže do skupiny pozvať nového člena tromi spôsobmi:

  • zadaním telefónneho čísla,
  • výberom z kontaktov telefónu,
  • výberom z kontaktov z jeho faktúry.
smartfony iphone xiaomi
Zdroj: flagsonline.it, unsplash.com

V prvých dvoch možnostiach musia noví členovia pozvánku schváliť v aplikácii, pri treťom spôsobe je člen pridaný automaticky.

Zákazník si takýmto spôsobom môže ešte výraznejšie zlepšiť dátovú ponuku svojho O2 Paušálu. Členovia skupiny s Bezstarostným O2 Paušálom získavajú dvojnásobnú rýchlosť dát, v prípade ak nemajú aktívny jeden z balíkov: Maximálna rýchlosť alebo Turbo rýchlosť.

Členovia skupiny so Základným O2 Paušálom získavajú balík 5 GB dát navyše a s Pohodovým až 10 GB dát na mesiac navyše. Benefit je aktivovaný okamžite. Tieto dáta člen skupiny čerpá prednostne a v prípade ak ich nevyčerpá, tak sa mu prenášajú do nasledujúceho fakturačného obdobia.

Zákazníci s pôvodným O2 Spolu

Pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú službu O2 Spolu sa prakticky nič nemení a zľavu na domáci internet môžu využívať aj naďalej. Skupinu, ktorú už majú vytvorenú však nemôžu meniť, teda aj výška zľavy ostáva nemenná. Sami sa tak môžu rozhodnúť prejsť na novú službu O2 Spolu.

Zdroj: TS O2

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -