Filmy

Prekonajú Avengers? Star Wars: Epizóda IX vraj práve natočila vizuálne šialenú scénu!

Star Wars: Epizóda IX vraj práve natočila vizuálne šialenú scénu!

V roku 2015 sme všetci šaleli nad návratom 40-ročnej milovanej ságy Star Wars. Už tento december sa však budeme pozerať na jej veľké finále, ktoré neukončí len novú trilógiu, ale aj celý príbeh Skywalkerovcov. Do poslednej Epizódy teda vstupujeme jedine s našimi špekuláciami, keďže tvorca novej trilógie J.J. Abrams nás chce opäť držať v napätí čo najdlhšie. Ohľadom príbehu toho teda vieme naozaj málo a naposledy prišli správy iba o tom, že príbehový odstup od predošlého filmu bude iba jeden rok.

Najnovšie sa ale z pľacu ozval John Boyega, predstaviteľ jedného z nových hrdinov, Finna. Ten na svoj Instagram pridal novú fotku z natáčania, na ktorej ukázal svoje ruky pred bielym pozadím, ktoré sú celé špinavé a doudierané. Najzaujímavejší bol však jeho popis, ktorý nás pripravuje na údajne veľmi špeciálnu scénu vo filme.

“Úžasný deň na pľaci!! Celý štáb sa dnes ohromne prekonal aby dosiahol niečo vizuálne šialené. Na natáčaní som už zažil niekoľko šokujúcich momentov, avšak ani jeden sa nevyrovná tomu dnešnému a neviem sa dočkať, kedy zistíte prečo.” – John Boyega

Pripravuje nás herec na poriadnu vesmírnu bitku? Prečo bol herec z takejto scény prekvapený, keď má za sebou už niekoľko veľkorozpočtových filmov? Na odpovede si veru budeme musieť hodnú chvíľu počkať, avšak nepochybne sa majú všetci fanúšikovia tejto série na čo tešiť. My zatiaľ veríme, že sa v nasledujúcich týždňoch konečne dočkáme aj odhalenia oficiálneho názvu filmu a možno aj prvej ukážky, o ktorej sa vravelo už v decembri, avšak nakoniec sa na internete neobjavila.

 

O akej scéne podľa vás rozpráva herec John Boyega? Tešíte sa na Epizódu IX? Prekvapí nás vesmírne finále svojím vizuálnym spracovaním? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Prvé reakcie na sci-fi Duna dorazili. Prekoná film Star Wars a Pána prsteňov?

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Ghibli pridá na Netflix 21 filmov vrátane Cesty do fantázie a Princeznej Mononoke

  Filmy

  Kumail Nanjiani sa odhaľuje na nových uniknutých fotografiách z MCU filmu Eternals

  Filmy

  Horor Muž v temnote 2 si našiel režiséra a napreduje vpred. Ako sa bude volať?

  1 Comment

  Pridaj komentár