Režisér James Gunn ukončil emotívnym popisom natáčanie filmu The Suicide Squad. Čo sa stalo v jeho živote?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film The Suicide Squad oznámil koniec natáčania. Takúto novinku uverejnil na svojom Instagram účte režisér James Gunn, ktorý sa s nami podelil o finálnu fotografiu a nechýbalo ani pár emotívnych slov.

Ako si budete môcť prečítať nižšie, vytvorenie nového DCEU filmu nebolo vôbec jednoduché, ale nakoniec to spoločne s celým hereckým obsadením zvládli. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na nový komiksový film, ktorý ma však pred sebou ešte dlhú cestu.

Zdroj: techdeeps.com

Ako sa James Gunn vyjadril na adresu filmu The Suicide Squad?

Režisér už v minulosti potvrdil, že scenár k filmu patrí medzi jeho najobľúbenejšie diela, ktoré kedy napísal. Či má pravdu zistíme až na striebornom plátne, ale jedno je isté. Natáčanie sa oficiálne skončilo a takýmto emotívnym spôsobom sa k celému procesu výroby vyjadril aj samotný tvorca:

„A máme tu koniec natáčania The Suicide Squad. Môj otec zomrel dva týždne pred začiatkom natáčania a môj pes zomrel dva týždne pred jeho koncom. Boli to náročné a ťažké chvíle v mojom živote, ale aj napriek tomu to boli tie najpríjemnejšie chvíle, aké som mohol zažiť.  Profesionalita, talent a láskavosť celého obsadenia ma dokázala inšpirovať každý jeden deň. Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na tomto filme, v každej etape vývoja, v každom  výrobnom oddelení. Som vám veľmi vďačný celým mojim srdcom. Vy ste dôvodom, prečo robím filmy.“

Na koho sa môžeme tešiť vo filme The Suicide Squad? 

Táto lákavá novinka vo svojom vnútri skrýva veľa zaujímavých hercov, medzi ktorými sa vyskytuje aj nádherná Margot Robbie ako Harley Quinn. Po jej boku uvidíme aj iné herecké hviezdy akými sú napríklad Joel Kinnaman ako Rick Flag, Jai Courtney ako Captain Boomerang alebo Viola Davis ako Amana Waller.

Okrem toho sa do projektu pridala nemalá skupina nových tvárí, kde nájdeme hercov ako Idris Elba, John Cena, Nathan Filion, David Dastmalchian, Peter Capaldi, Alice Braga, Sean Gunn, Michael Rooker, Takia Waititi a veľa iných.

Ako môžeme teda vidieť, film The Suicide Squad vyzerá byť naozaj nabitou snímkou. Čoskoro by sme sa taktiež mohli dočkať aj prvého pohľadu na film. Režisér James Gunn si do tej doby môže aspoň trochu oddýchnuť a zamyslieť sa nad všetkými udalosťami, ktoré zasiahli jeho život. Z našej strany mu kondolujeme úprimnú sústrasť a veľa síl do nových projektov.

Čo hovoríte na najnovší film The Suicide Squad, ktorý zrežíroval James Gunn? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -