Do obsadenia filmu The Suicide Squad sa pridala herecká legenda. Akú úlohu stvárni?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vtipný, akčný a šialený. Tak by sme troma slovami opísali budúcoročný film The Suicide Squad, ktorý má pod palcom režisér James Gunn (Strážcovia Galaxie). Ten si na jeden film odskočil ku konkurenčnému štúdiu DC ešte pred tým, ako pre Marvel natočí Strážcov Galaxie 3. A naozaj sa máme na čo tešiť. Gunn dostal kompletnú kreatívnu kontrolu vrátane povolenia zabiť akúkoľvek postavu.

A verte nám, na výber ich má dostatok. Jedná sa o čiastočné pokračovanie/reboot nepodarku Suicide Squad z roku 2016, takže sa vrátia niektoré staré známe postavy. Medzi nimi Margot Robbie ako Harley Quinn, Jai Courtney ako Captain Boomerang, Viola Davis ako Amanda Waller a Joel Kinnaman ako Rick Flagg.

No je priam neuveriteľné, aký herecký ansámbel dokázal zostaviť pre menej známe komiksové postavy. Menovite Idris Elba ako Bloodsport, Nathan Fillion ako T.D.K. alebo John Cena ako Peacemaker. Ten dokonca dostane svoj vlastný seriál, ktorý bude vysielaný na streamovacej službe HBO Max.

Nechceme vás síce unudiť menovaním všetkých hercov, no za zmienku stojí aj účasť Michaela Rookera, Pete Davidsona, Davida Dastmalchiana, režiséra Taika Waititiho a mnohých ďalších. Bude to jedno veľkolepé predstavenie, v ktorom sa postavy budú zabíjať navzájom. Film bol dokonca opísaný ako vojnový film zo 70. rokov, zatiaľ čo Joel Kinnaman ho nazval komédiou.

Sylvester Stallone vo filme The Suicide Squad

Ak by sa vám herecké obsadenie stále zdalo málo nabité a hviezdne, máme pre vás dobrú správu. Vo filme sa totiž ukáže aj herecká legenda Sylvester Stallone (Rocky, Rambo), čo je naozaj nečakanou novinkou.

Herec pôvodne na svoj Instagram natočil video v ktorom odhalil, že je na ceste nakrútiť scénu do filmu The Suicide Squad. To už je síce vymazané, no následne to potvrdil v ďalšom príspevku. Takto sa vyjadril v popise:

„Vďaka spolupráci s týmto neuveriteľným režisérom na tomto ohromujúcom projekte bol tento rok úžasným. Som veľmi šťastný človek, že môžem byť obklopený takýmto talentom.! #Warner Bros.“

Sylvester Stallone

Stallone zatiaľ nemohol odhaliť svoju úlohu, no povedal, že na tento film sa naozaj oplatí čakať. Zároveň vychválil režiséra Jamesa Gunna, s ktorým však nespolupracuje po prvýkrát. Pokiaľ si dobre pamätáte, tak vo filme Strážcovia Galaxie 2 stvárnil Stakara.

Takže jeho rola vo filme The Suicide Squad nebude jeho prvou komiksovou úlohou. Teraz nám neostáva nič iné ako čakať na odhalenie toho, akého superzloducha (alebo hrdinu) stvárni tentokrát.

Myslíte si, že si Sylvester Stallone vo filme The Suicide Squad strihne iba krátke cameo, alebo bude jeho úloha väčšia? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -