Veľký moment: Technologický gigant spustil historicky prvý oficiálny slovenský e-shop

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

 Technologický gigant sa pripravuje valcovať trh

Popredný dodávateľ smart zariadení otvára svoj historicky prvý oficiálny slovenský e-shop. Zákazníkom prináša všetky dostupné produkty a služby značky HONOR na internetovej adrese honorslovensko.sk.

„Počas tohto roka sme na Slovensku zaznamenali prudký nárast predajov a touto cestou sa chceme ešte viac priblížiť slovenskému zákazníkovi a ponúknuť mu atraktívne ponuky nielen u tradičných partnerov ako sú operátori a kamenné predajne, ale aj priamo — prostredníctvom oficiálneho e-shopu honorslovensko.sk,” povedal Pavol Figusch, sales manager pre Slovensko.

honor slovensko
Zdroj: HONOR

V e-shope zákazníci nájdu kompletné portfólio produktov HONOR, vo všetkých dostupných farebných a pamäťových variantoch. Odteraz už záujemcovia o tieto zariadenia nebudú musieť objednávať zo zahraničia.

Plusy oficiálneho obchodu na Slovensku

Samozrejmosťou sú oficiálne softvér a hardvér verzie v zmysle európskej legislatívy, plne kompatibilné a otestované pre podporu všetkých lokálnych telekomunikačných operátorov. Oficiálny slovenský e-shop taktiež sľubuje rýchlejšie dodanie oproti tým zahraničným, takže na nové zariadenie alebo príslušenstvo zákazník nebude tak dlho čakať. Dostupný bude taktiež lokálny servis produktov HONOR.

honor smartfon
Zdroj: HONOR

Nový internetový obchod sa posnaží nalákať záujemcov aj prostredníctvom akčných ponúk, štedrých darčekov a rôznych akcií pre registrovaných zákazníkov.

„Najväčší záujem predpokladáme o HONOR 90, náš momentálne najpredávanejší model, ktorý na honorslovensko.sk ponúkame v dvojičke s tabletom HONOR Pad X9 alebo kombináciu HONOR 90 Lite, ku ktorým zákazník dostane hneď dve zariadenia, a to smart hodinky HONOR Band 7 a bezdrôtové slúchadlá Earbuds X5,” dodal Pavol Figusch.

Hneď na úvod spoločnosť HONOR prináša akciu „darčeky k prvému nákupu“. Ku novému smartfónu budú môcť zákazníci získať napríklad tablet, smart hodinky či bezdrôtové slúchadlá.

Zdroj: TS HONOR

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -