Režisér David Lynch sa pripája k filmu The Fabelmans od Stevena Spielberga

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spielbergov pripravovaný film The Fabelmans momentálne naberá herecké obsadenie, ku ktorému sa pridá aj uznávaný režisér David Lynch. Jeho úloha zatiaľ ostáva pre verejnosť tajomstvom, ale o novom ambicióznom filme už predsa len poznáme pár detailov. Film je opísaný ako „polo-autobiografický“ projekt, ktorý bude vychádzať zo Spielbergovho obdobia stráveného v Arizone.

Spielberg aj Lynch sú považovaní za jedných z najlepších režisérov, ktorí sa preslávili v 70. rokoch. Spielbergove filmy určite predstavovať nikomu nemusíme a niektoré z nich pozná takmer každý jeden filmový fanúšik. Lynch je na druhej strane známy svojou špecifickou prácou pozostávajúcou zo zmesi hrôzy, tajomstva a nadprirodzených bytostí.

Steven Spielberg
Zdroj: geektyrant.com

Režisér David Lynch si zahrá vo filme The Fabelmans

Lynch sa pripája k hviezdnemu hereckému obsadeniu – Michelle Williams, Seth Rogen, Paul Dano, Julia Butters a Gabriel LaBelle. Od Williamsovej a Dana sa očakáva, že vo filme prevezmú postavy Spielbergových rodičov. Seth Rogen si naopak skúsi, aké to je byť Spielbergovým strýkom. LaBelle hrá ctižiadostivého filmára Sammyho, zatiaľ čo Buttersová stvárňuje jeho sestru Anne. Vo filme taktiež účinkujú Judd Hirsch, Sam Rechner, Oakes Fegley, Chloe East, Jeannie Berlin, Robin Bartlett, Jonathan Hadary a Isabelle Kusman.

Spielberg napísal scenár spoločne s Tonym Kushnerom. Táto dvojica sa pred nedávnom spojila pri muzikáli West Side Story. Spolupracovali aj na iných kvalitných filmoch, ako napríklad Mníchov (2005) a Lincoln (2012). Film The Fabelmans je momentálne v postprodukcii. Novinka spadá pod filmové štúdio Universal Pictures a dátum vydania bol stanovený na november 2022.

Čo hovoríš na to, že si vo filme The Fabelmans zahrá aj režisér David Lynch? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -