Poznáme názov siedmeho filmu o Transformeroch. Ďalšiu epickú bitku uvidíme v kinách už budúci rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Autoboti sú späť! Po dlhých mesiacoch špekulácií máme konečne potvrdenú skvelú novinku. Franšíza Transformerov sa rozrastie o siedmy film, ktorého oficiálny názov znie Transformers: Rise of the Beasts.

Príbeh pripravovaného filmu nás zavedie do 90. rokov a bude to poriadna bitka. Proti sebe sa totižto postaví hneď niekoľko nových robotických stvorení. Na strane Deceptikonov uvidíme zatiaľ nepreskúmané mimozemské druhy – Predacons a Terrorcons, ktorých sa pokúsia zastaviť starí známi Autoboti a Maximals. Chýbať by nemal dokonca ani Optimus Prime v jeho G1 podobe.

Transformers: Rise of the Beasts sľubuje bitku, akú sme vo franšíze doposiaľ nezažili

Ako uvádza filmové štúdio Paramount Pictures, obľúbená sci-fi franšíza sa poberie novým smerom. Čomu nasvedčuje aj herecké obsadenie, ktoré zamenili nové tváre. V hlavných úlohách sa predstavia Anthony Ramos (Život v Heights), Dominique Fishback (Project Power) a Domenic Di Rosa (Pieces of a Woman). Zmenou prešla aj réžia a film vznikne pod záštitou mladého režiséra Stevena Caple Jr. (Creed 2). Scenár napísali Joby Harold (Army of the Dead), Darnell Metayer a Josh Peters. Premiéra je momentálne naplánovaná na 24. júna 2022.

„Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú sme sa pri tomto filme snažili urobiť, bolo poskytnúť divákom niečo úplne nové. Našou nádejou bolo, že máme stále po ruke niekoľko nových záporných postáv a priorít. Záchrana sveta bude však opäť spočívať na Autobotoch a Maximals. Uvidíte Autobotov, ktorých ste ešte nikdy predtým nevideli. Uvidíte záporné postavy, ktoré ste ešte nikdy predtým nevideli. Našťastie pre nás majú Transformeri veľa druhov a máme z čoho vyberať,“ uviedol producent filmu Lorenzo di Bonaventura.

Transformers: Rise of the Beasts
Zdroj: news.tfw2005.com

Oficiálna synopsa:

„Návrat do deja a sprisahania, ktoré ako prvé zaujalo divákov po celom svete pred 14 rokmi v originálnych filmoch Transformers, Transformers: Rise of the Beasts prevedie divákov dobrodružstvom z 90. rokov a predstaví Maximals, Predacons a Terrorcons v bitke o Zem medzi Autobotmi a Deceptikonmi.“

Tešíš sa na nový film o Transformeroch, ktorého tvorcovia nazvali Transformers: Rise of the Beasts? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -