Raper Travis Scott a Sony sa spájajú, prinášajú reklamu na propagáciu konzoly PlayStation 5

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Travis Scott a PlayStation 5 spájajú sily

Americký raper Travis Scott a jeho značka Cactus Jack spájajú sily s japonským Sony. Pred niekoľkými týždňami Travis uverejnil na svoj Instagram fotografiu, na ktorej má ovládač DualSense mesiace pred vydaním. Dnes je zrejmé, že sa jednalo o nakrúcanie reklamy na propagáciu konzoly PlayStation 5. Raper totiž uzavrel spoluprácu so spoločnosťou ako ich „strategický kreatívny partner“. Oficiálne vyjadrenie zo strany Sony si môžete prečítať nižšie.

„Počuli sme, že Travis je veľkým fanúšikom PlayStation, a tak sme s ním začali konverzáciu, ktorá viedla k tomuto jedinečnému partnerstvu. Prostredníctvom našej vzájomnej vášne pre hry a kreativitu plánujeme spoluprácu s Travisom a jeho značkou Cactus Jack na produkcii inovatívnych projektov, ktoré, dúfame, potešia našich spoločných fanúšikov.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

I will be playing until the sun up

Príspevok, ktorý zdieľa flame (@travisscott),

Oblečenie, hudba či vlastná hra?

Aké projekty teda môžeme očakávať? Len nedávno mal umelec podobnú spoluprácu napríklad s filmom Tenet alebo fast food sieťou McDonald’s. Podľa všetkého sa tak dočkáme limitovaného oblečenia, hudby a možno aj špeciálnej Cactus Jack verzie konzoly PlayStation 5. Takto sa na margo spolupráce vyjadril samotný Travis:

„Veľmi sa teším, keď budem môcť predviesť všetko, na čom Cactus Jack pracoval so spoločnosťou Sony a tímom PlayStation. Najdôležitejšie je, že som nadšený, keď vidím, ako reagujú fanúšikovia a rodina PlayStation, a teším sa, že spolu s každým čoskoro spustím nejaké hry!“

V prvej reklame vidíme zábery na inžinierov a dizajnérov konzoly PlayStation 5 v Travisových teniskách. Potom vidíme Travisa v Nike teniskách s logom PlayStation zapnúť konzolu novej generácie. Veríme, že vďaka obrovskej popularite Travisa Scotta ide o naozaj výhodnú a zaujímavú spoluprácu, ktorá spája obe základne fanúšikov. Len necelý deň od vydania reklamy má na YouTube skoro 1 milión zhliadnutí.

Čo hovoríte na spojenie Travis Scott – PlayStation 5? Vaše názory na túto spoluprácu nám napíšte do komentárov!

Zdroj: pushsquare.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -