Tom Hardy a Venom sú späť! Prvý trailer na pokračovanie Venoma vypúšťa šialenú hrozbu menom Carnage

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmový vesmír Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC) sa opäť rozrastá. V roku 2018 ho odštartoval Venom režiséra Rubena Fleischera, ktorý sa nebral príliš vážne. Možno preto ho fanúšikovia tak milujú, okrem akcie mu nechýbala poriadna dávka zábavy. Už potitulková scéna prvého filmu jasne naznačila, že Venom 2 skôr či neskôr bude skutočnosťou.

A očakávané pokračovanie konečne prichádza. S názvom Venom: Let There Be Carnage je jasné, komu sa Tom Hardy a Venom postavia tentokrát. Hlavným záporákom je vrah Cletus Kasady, ktorého symbiontom bude obávaný Carnage. Stvárni ho herec Woody Harrelson, tentokrát našťastie bez šialenej červenej parochne. To nám odhaľuje zábavný a akčný prvý trailer, ktorý nájdete priložený nižšie.

Prvý trailer na film Venom 2:

Štúdio Sony opäť stavilo na osvedčenú šablónu, ktorá prvému filmu priniesla úspech. Film sa neberie príliš vážne, v prvých sekundách ukážky vidíme Venoma, ktorý pripravuje chutné raňajky a popritom si pospevuje. Opäť sa tak môžeme tešiť na veľkolepý blockbuster plný CGI efektov, ktorý pobaví väčšinu divákov. Ale musíme uznať, že úloha Woodyho Harrelsona tomu pridáva šťavu.

Do hereckého obsadenia sa vráti aj Michelle Williams ako Anne Weying, ktorá sa v jednotke na chvíľu ukázala aj ako She-Venom. Novou tvárou bude herečka Naomie Harris, ktorá si zahrá komiksovú postavu Shriek. Práve na stránkach komiksov figuruje ako priateľka Cletusa Kasadyho. Nesmieme zabudnúť ani na obmenu režiséra, ktorým je tentokrát muž mnohých talentov, Andy Serkis (Nádych pre lásku, Mauglí).

Aj pokračovanie Venoma si kvôli globálnej pandémii prešlo niekoľkými odkladmi. Pôvodne malo do kín doraziť už v októbri roku 2020. Aktuálne je premiéra naplánovaná na 23. september 2021. Keďže film dorazí až na jeseň, limitovaná je aj prvá ukážka. Carnage sa síce stihol ukázať v plnej kráse, no súboj medzi ním a Venomom zatiaľ nevidíme. Okrem prvého traileru sme sa dočkali aj plagátu.

venom 2 trailer
Zdroj: ign.com

Univerzum SPUMC bude ďalej pokračovať snímkou Morbius s Jaredom Letom. Tá bola odložená až na 27. januára 2022, takže štúdio dalo viditeľnú prednosť Venomovi. Medzi ďalšími pripravovanými projektmi sa nachádza aj Kraven the Hunter, Madame Web, zatiaľ neznámy film od Olivie Wilde alebo seriál Silk. Štúdio Sony má teda do budúcna veľké plány, ktoré sa potenciálne môžu spojiť s Marvel Cinematic Universe.

Tiež vás prvý trailer na film Venom 2 dostatočne nabažil na návštevu kina? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -