Konečne? Vraj poznáme začiatok natáčania filmu Batman!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Film Batman sa konečne chystá do výroby!

DC projekt s najväčšími problémami? Tento titul by nepochybne išiel k pripravovanému filmu o Batmanovi. Pôvodne malo ísť o pokračovanie udalostí sveta DCEU, potom zasa o prequel k filmu Batman v. Superman a teraz už nikto netuší, čo sa vlastne deje. Za to samozrejme môže štúdio Warner Bros, ktoré po ich neúspešnom a najmä nenaplánovanom štarte komiksového univerza začalo rýchlo všetko meniť a to v podstate úplne rovnako, bez plánu. Ani po dvoch rokoch teda stále netušíme, aké filmy sú vo výrobe a kam vlastne so sériou smerujú.

Očividne sa ale samostatný Batman film pripravuje aj naďalej a záruku v kvalitný počin nám dodáva jedine meno režiséra a scenáristu, Matta Reevesa. Ten už niekoľko mesiacov tento film pripravuje a sám tvrdí, že by na ňom nepracoval, ak by to nebolo perfektné. Jeho úsudku môžeme dostatočne veriť, keďže práve on sa postaral o nové filmy v sérii Planéta Opíc, ktorými boli časti Úsvit a Vojna o Planétu Opíc. Aké novinky sme sa teda teraz dozvedeli o pripravovanom Batman filme?

Batman mal v pôvodnej verzii Justice League zomrieť!Batman mal v pôvodnej verzii Justice League zomrieť!
Zdroj: hdqwalls.com

Vraj už štúdio nastavilo termín začiatku natáčania, čo by mohlo znamenať jedine pozitívne správy. Kedy by sa tak malo stať? Podľa všetkého sa zatiaľ skloňuje mesiac november, takže filmu by sme sa mohli dočkať už v roku 2020. Pre istotu sa ale zatiaľ netešíme, keďže ako je u Warner Bros zvykom, ich plány sa menia každú sekundu. My tak ale konečne môžeme začať špekulovať, o čom film bude.

Absolútne zatiaľ netušíme, či v tejto roli máme ešte čakať Bena Afflecka, ktorý súhlasil s hraním tejto postavy jedine pod víziou DC od Zacka Snydera. Je teda viac než možné, že v roli ikonického hrdinu uvidíme úplne novú tvár, ako tomu bolo teraz s Jokerom, ktorého si v novom filme zahrá Joaquin Phoenix. Na reálne odpovede si teda ešte budeme musieť nejakú chvíľu počkať, avšak sme veľmi radi, že sa konečne projekt hýbe dopredu.

Ako to podľa vás bude s novým Batmanom? Ostane v roli Ben Affleck, alebo pôjde o úplne iný film, ktorý udalosti DCEU bude ignorovať? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -