3. séria Stranger Things by mala ponúknuť ešte viac toho, čo sme milovali na predchádzajúcej! O čo pôjde?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Druhá séria Stranger Things prišla len nedávno, a už aj zasa odišla. Hviezda seriálu David Harbour však už teraz diskutuje o tom, čo by rád videl pre postavu Šerifa Hoppera a ostatných v Hawkinse počas tretej série. Herec si momentálne užíva slávu, ktorá vychádza z mnohých nominácií na prestížne televízne ocenenia. Neodpočíva však ani moment a už teraz má zoznam vecí, ktoré by rád videl v budúcnosti seriálu. Čo presne teda Harbour dúfa, že uvidíme v budúcnosti okrem odhaľovania záhadného sveta Upside Down?

Zdroj: screenrant.com

Zopakuje 3. séria Stranger Things skvelý zážitok z pozerania?

Prvá séria Netflixového seriálu divákom predstavila svoje hlavné postavy a naštartovala fanúšikovský ošiaľ. No a druhá v príbehu pokračovala a ďalej ho rozvíjala skvelým spôsobom, čo sa nám veľmi páčilo. Popri tom nám taktiež stihla ponúknuť nečakané spojenie síl, akým bolo Steve (Joe Keery) a Dustin (Gaten Matarazzo), ktorí sa starali o svoje vlasy a spolu lovili demogorgonov. Z tohto nezvyčajného páru sa rýchlo stala najlepšia stránka druhej série. Zdanlivo to taktiež tvorcom seriálu ponúklo predlohu pre ďalšie skvelé tímy, ktoré možno uvidíme v nasledujúcich častiach. V jednom z nich by sa dokonca chcel objaviť aj David Harbour, ktorý stvárňuje postavu Hoppera!

V nedávnom rozhovore Harbour diskutoval o jeho želaniach pre tretiu sériu Stranger Things, čo zahŕňa aj team-up medzi postavami Hopper a Steve spolu s rozšíreným predstavením minulosti jeho postavy. To pre neho znamená, že seriál by mohol objaviť aj jeho čas služby vo Vietname či rodinnú tragédiu, ktorá mu zničila budúcnosť. Takto to povedal Harbour:

„Myslím si, že internet pozná moju lásku voči Joe Keerymu. Veľmi rád by som videl spojenie Hoppera a Stevea, aj keď seriózne pochybujem, že sa to stane. Rád by som pracoval s Gatenom. Chcem taktiež viac preskúmať backstory Hoppera. Keď Eleven vojde do suterénu, zbadá niekoľko krabíc, na ktorých sú nápisy ako ‚Hawkins Lab.‘ ‚Dad.‘ ‚Vietnam.‘ ‚New York.‘ Existuje tu veľa príbehu ohľadom Hopperovho času ako policajta v New Yorku či jeho služby vo Vietname.“

Zdroj: red92.com

Herec taktiež prezrádza, že bohatým príbehom je aj smrť Hopperovej dcéry, Sary:

„Sara teoretiky zomrela päť rokov pred začiatkom nášho príbehu. Vzhľadom na timeline počas prvej série vravíme, že po tejto udalosti som sa presťahoval naspäť do Hawkinsu. Taktiež sme aj videli, ako volám svojej ex-manželke, ktorá sa znova oženila a má dieťa. V tejto oblasti sa nachádza množstvo bohatého materiálu, hlavne aj s tajomstvami okolo Sary a celej tejto udalosti. Preto dúfam, že sa do toho v budúcich sériách viac ponoríme. Možno však nie tak, ako si myslíte. Hopperov vzťah voči smrti jeho dcéry je totižto veľmi komplexný.“

Postava Hoppera (Davida Harboura) prechádza v seriáli novými teritóriami
Zdroj: digitalspy.com

Je zjavné, že Harbour by rád spravil aj veci, ktoré sa pravdepodobne nestanú realitou. To nám však ukazuje, že herec naozaj vie, po čom fanúšikovia túžia. Či už sa nám želania splnia alebo nie, na vydanie tretej série Stranger Things sa veľmi tešíme. A čo vy? Ste na tom rovnako?

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -