AKTUÁLNE: Vieme, kedy sa Avengers: Endgame vráti do SLOVENSKÝCH KÍN!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Špeciálna verzia Avengers: Endgame s doplnenými scénami sa vracia do kín aj u nás na Slovensku! Presný DÁTUM sa dozvieš v článku.

Ako sme vás informovali ešte dávnejšie, film Avengers: Endgame sa vracia do kín. Správu zhruba pred týždňom odhalil prezident Marvelu Kevin Feige, ktorý sa rozprával s žurnalistami počas promovania novinky Spider-Man: Ďaleko od domova. Najveľkolepejšiu tímovku teda diváci opäť uvidia v kinách, pričom bude doplnená o vymazané scény, dodatočné zábery a scénu po titulkoch! Kedy sa toho dočkajú Slováci?

avengers: endgame recenzia
Zdroj: in.pcmag.com

Avengers: Endgame sa vracia do kín aj na Slovensku!

Osobne som pochyboval, že predĺžená verzia Avengers: Endgame sa dostane aj do slovenských kín. Nakoniec som sa ale mýlil, pričom som nesmierne rád, že som nemal pravdu. Len pred malou chvíľou sa k nám totiž dostala informácia, že dodatočné zábery si budeme môcť pozrieť aj my – Slováci – a to už 11. júla!

Áno, je to tak. O dva týždne si aj slovenskí fanúšikovia Marvelu užijú radosť z akcie „Bring Back.Avengers: Endgame bude doplnený o bonusový obsah. Uvidíme príhovor režiséra Anthonyho Russoa, nezverejnené scény k filmu Spider-Man: Ďaleko od domova a špeciálnu poctu Stanovi Lee. Detaily ešte nepoznáme, jedno je však jasné: toto nesmie zmeškať žiaden fanúšik!

Marvel konečne zdolá Avatara

Navrátenie filmu Avengers: Endgame do kín by mohlo stačiť na to, aby si predsa len získal ono osudové prvenstvo v tabuľkách najúspešnejších filmov všetkých čias. Je prakticky isté, že táto udalosť prehupne 4. veľkú tímovku MCU cez magickú hranicu 2,78 miliardy dolárov a prekoná tým Avatara. No a potom sa z Avengers: Endgame stane najzárobkovejší film v histórii.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, pôjdete na predĺženú verziu Avengers: Endgame do kina aj vy? Nezabudnite si poznačiť dátum 11. júl, aby ste ju nezmeškali!

Zdroj: facebook.com, twitter.com, digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -