FilmyOdporúčame

AKTUÁLNE: Vieme, kedy sa Avengers: Endgame vráti do SLOVENSKÝCH KÍN!

Špeciálna verzia Avengers: Endgame s doplnenými scénami sa vracia do kín aj u nás na Slovensku! Presný DÁTUM sa dozvieš v článku.

Ako sme vás informovali ešte dávnejšie, film Avengers: Endgame sa vracia do kín. Správu zhruba pred týždňom odhalil prezident Marvelu Kevin Feige, ktorý sa rozprával s žurnalistami počas promovania novinky Spider-Man: Ďaleko od domova. Najveľkolepejšiu tímovku teda diváci opäť uvidia v kinách, pričom bude doplnená o vymazané scény, dodatočné zábery a scénu po titulkoch! Kedy sa toho dočkajú Slováci?

avengers: endgame recenzia

Zdroj: in.pcmag.com

Avengers: Endgame sa vracia do kín aj na Slovensku!

Osobne som pochyboval, že predĺžená verzia Avengers: Endgame sa dostane aj do slovenských kín. Nakoniec som sa ale mýlil, pričom som nesmierne rád, že som nemal pravdu. Len pred malou chvíľou sa k nám totiž dostala informácia, že dodatočné zábery si budeme môcť pozrieť aj my – Slováci – a to už 11. júla!

Áno, je to tak. O dva týždne si aj slovenskí fanúšikovia Marvelu užijú radosť z akcie “Bring Back.Avengers: Endgame bude doplnený o bonusový obsah. Uvidíme príhovor režiséra Anthonyho Russoa, nezverejnené scény k filmu Spider-Man: Ďaleko od domova a špeciálnu poctu Stanovi Lee. Detaily ešte nepoznáme, jedno je však jasné: toto nesmie zmeškať žiaden fanúšik!

Pozrite si AVENGERS: ENDGAME 𝐯 𝐤𝐢𝐧𝐞 𝐬 𝐞𝐱𝐤𝐥𝐮𝐳𝐢́𝐯𝐧𝐲𝐦 𝐛𝐨𝐧𝐮𝐬𝐨𝐦 – príhovor režiséra Anthonyho Russoa, nezverejnené scény z…

Uverejnil používateľ Saturn Entertainment Slovensko Štvrtok 27. júna 2019

Marvel konečne zdolá Avatara

Navrátenie filmu Avengers: Endgame do kín by mohlo stačiť na to, aby si predsa len získal ono osudové prvenstvo v tabuľkách najúspešnejších filmov všetkých čias. Je prakticky isté, že táto udalosť prehupne 4. veľkú tímovku MCU cez magickú hranicu 2,78 miliardy dolárov a prekoná tým Avatara. No a potom sa z Avengers: Endgame stane najzárobkovejší film v histórii.

Tak čo, pôjdete na predĺženú verziu Avengers: Endgame do kina aj vy? Nezabudnite si poznačiť dátum 11. júl, aby ste ju nezmeškali!

Zdroj: facebook.com, twitter.com, digitalspy.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  Pridaj komentár