Pred 36 rokmi to bol obrovský hit. Jenna Ortega sa ukáže v pokračovaní kultového projektu, trailer vás nadchne

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tim Burton je známy pre svoj atypický (nielen) vizuálny prístup k filmom. Najmä čo sa týka žánru, ktorý kríži horor s komédiou. Medzi takéto projekty patrí aj kultový Beetlejuice z roku 1988. Burton nám ale po vyše 25 rokoch prináša pokračovanie, v ktorom sa ukáže ako staré osadenstvo, tak aj nové postavy. Všetky nám ich ukazuje trailer na toto pokračovanie, ktoré sa volá Beetlejuice Beetlejuice.

Prvý film sa točil okolo nedávno zosnulej dvojice. Stali sa z nich duchovia, ktorí mali ale jeden veľký problém – nedokázali opustiť dom, v ktorom žili. Kontaktovali tak charizmatického bio-exorcistu menom Betelgeuse (číta sa Beetlejuice), ktorý mal vystrašiť a dostať preč nových obyvateľov domu. Týchto obyvateľov čaká po rokoch opätovné stretnutie s obľúbeným strašidlom.

Trailer na film Beetlejuice Beetlejuice

Michael Keaton si po rokoch zahrá Beetlejuicea, ktorého čaká opätovné stretnutie s gotičkou Lydiou Deetz. Do role sa vrátila Winona Ryder. Z pôvodného obsadenia sa tiež vráti Catherine O’Hara ako nevlastná mama Lydie, Delia Deetz. Novou generáciou v rodine Deetzových bude Astrid, ktorú si zahrá obľúbená mladá herečka Jenna Ortega. Pre herečku ide o druhú spoluprácu s Burtonom po seriáli Wednesday.

Podľa oficiálnej synopsy privedie nečakaná rodinná tragédia tieto tri generácie do mesta Winter River, v ktorom sa naposledy objavil Beetlejuice. V podkroví sa zároveň otvorí portál do posmrtného života, kvôli čomu vznikne nemálo problémov. A aby toho nebolo málo, mladá Astrid privolá zlomyseľného Beetlejuicea, ktorý rozpúta svoj vlastný druh chaosu.

Pokračovanie bude zároveň plné ďalších hereckých hviezd, ktoré uvidíme ako rôzne mátožné stvorenia. Willem Dafoe sa ukáže ako Wolf Jackson, duch-detektív, ktorý bol počas svojho života hviezdov B-čkových akčných filmov. Monica Belluci si zas zahrá Delores, manželku Beetlejuciea. Tiež uvidíme Justina Therouxa ako Roryho alebo Burna Gormana ako reverenda v meste Winter River.

Tešiť sa môžeme aj na mátohu menom Shrinker. V zatiaľ bližšie nešpecifikovaných úlohách si zahrajú Danny DeVito, Arthur Conti a Filipe Cates. Film má naplánovanú premiéru v kinách na 6. septembra 2024.

Čo hovoríte na nové zábery? Pôjdete si film pozrieť?

Zdroj: cnn.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -