Cruella je vonku ešte iba chvíľu, no Disney už začalo pracovať na pokračovaní. Čo o ňom vieme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Cruella 2 je vo výrobe

Film Cruella je novým hraným filmom od štúdia Disney. Ide o prequelový film, ktorý sa zameriava na záporáčku z hraných a kreslených filmov o dalmatíncoch. Film nám antagonistku však ukazuje z úplne iného pohľadu a preto si získala srdcia mnohých divákov, a to je film vonku ešte asi len týždeň. Nečudujem sa preto, že sa Disney rozhodlo urobiť pokračovanie a tak sa dočkáme aj filmu Cruella 2.

Cruella je film o mladej žene menom Estelle, ktorá sa chce presadiť v módnom priemysle. Nemá na to však možnosti, pretože je sirota a žije spolu s dvoma zlodejmi. Mladej kreatívnej umelkyni sa ale naskytne životná príležitosť po tom, keď jej ponúkne prácu najväčšia módna ikona, barónka von Hellman. To je však len začiatok jej cesty, ktorá bude čiernobiela a pomerne kľukatá.

emma stone cruella
Zdroj: cnn.com

Hlavnú postavu Cruellu si zahrala skvelá oscarová herečka Emma Stone, pričom jej hlavnú oponentku barónku von Hellman stvárnila taktiež Emma a tiež držiteľka Oscarov Emma Thompson. Obe sa v rozhovoroch vyjadrili, že sa im tvorba filmu páčila a rady by urobili aj pokračovanie. Toto sa im tak môže splniť a preto rátam, že by sme herečky v pokračovaní mali vidieť.

Výroba pokračovania je ešte len v začiatkoch

Film má určite skvelé hodnotenia aj vďaka výkonom týchto herečiek. Za dobré hodnotenie je štúdio Disney vďačné a podľa slov hovorcu sa tešia, že si diváci film užívajú. Okrem herečiek na tom majú zásluhu aj tvorcovia filmu a štáb. Preto sa v pokračovaní očakáva návrat scenáristu Tonyho McNamaru a režiséra Craiga Gillespiea. Práve Gillespie ešte dávnejšie hovoril o možnom pokračovaní príbehu:

Cítim, ako keby sme ju ešte len stretli. Rád by som teraz videl plnohodnotnú Cruellu, plne nabitú. Podarilo sa jej okolo seba získať podporný systém a ona môže naozaj rozšíriť svoju značku. Rád by som videl, kde ju to zoberie a ako ju to môže zvnútra takmer zničiť, ak nebude so všetkou tou mocou opatrná. … Ak by to bolo s touto partiou. Bola to zábava so všetkými pracovať, a Tony, ktorý to napísal, a Disney bolo veľmi podporujúce. Skutočne podporili pocit bezpečia tam, kde sme do toho naozaj mohli ísť bez následkov. My všetci sme to celý čas tlačili a rozmýšľali sme: „Neviem, či Disney bude okej s týmto,“ ale oni vždy zavolali a boli okej.

Ak tvorcovia a herci pôjdu aj do pokračovania s rovnakým nadšením, určite nás čaká dvojka, ktorá si udrží hodnotenia a skvelú atmosféru prvého filmu. O jeho úspechu a kvalite sa môžete presvedčiť aj sami, pretože film Cruella je možné pozrieť si v našich kinách už od 28. mája 2021.

Videli ste už nový film s touto ikonickou záporáčkou? Ak áno, čo na neho hovoríte? Zaslúži si dostať pokračovanie? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov!

Zdroj: collider.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -