Vo filme The Flash by sme mali vidieť mnoho DC postáv. Spojí sa s niektorou z nich Flash v budúcich projektoch?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

DC postavy vo filme The Flash

Film The Flash, ktorý bude súčasťou filmového vesmíru DCEU, k nám dorazí do kín o dva roky. Film má byť zameraný na superhrdinu Flasha, ktorý je superrýchly. Táto schopnosť mu dáva možnosť cestovať aj naprieč časom, no aj naprieč multivesmírom. Vďaka tomu vo filme The Flash uvidíme DC postavy, ktoré by ste tam možno ani nečakali, a vraj ich tam bude veľa.

Film bude režírovať Andy Muschietti a hlavú postavu si zahrá herec Ezra Miller, ktorý už Flasha hral aj pred tým. Ukázal sa vo filmoch Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti a Jednotka samovrahov. Väčšiu úlohu mal mal vo filme Justice League, pričom v Zack Snyder’s Justice League, v upravenej verzii filmu podľa režiséra Snydera, ho uvidíme na ďalší rok.

The Flash
Nové concept arty z filmu The Flash; Zdroj: ign.com

Čo prezradila producentka o ďalších postavách v The Flash?

Barry Allen AKA The Flash však svoj sólový film ešte nedostal. Vidieť sme ho mohli len v rovnomennom seriáli, kde si však hlavú postavu Flasha zahral herec Grant Gustin. Seriál vydáva stanica The CW a zatiaľ vyšlo 6 sérií, avšak na ceste je už aj siedma. Seriál je ale súčasťou seriálového vesmíru Arrowverse a nepatrí teda do DCEU.

Avšak v spomínanom seriáli, tak aj v komiksových príbehoch, dokáže Flash cestovať naprieč multivesmírom a stretávať rôzne verzie samého seba, no aj iných známych superhrdinov. Takéto cestovanie by malo byť aj v prvom sólovom filme tohoto hrdinu a k možnosti ukázania mnohých DC superhrdinov sa vyjadrila producentka Barbara Muschietti takto:

„Chcem, aby ste si to išli pozrieť, takže vám toho nepoviem veľa. Ale čo vám poviem je to, že to bude jazda. Bude to sranda a bude to vzrušujúce a bude v tom veľa DC postáv. Flash je superhrdinom svojho vlastného filmu, pretože je mostom medzi všetkými postavami a časovými osami. A svojím spôsobom všetko reštartuje a na nič nezabudne.“

Momentálne nám však tých veľa DC postáv nie je známych. Podľa producentky by sme mohli vidieť minulé verzie DC postáv, a tak napríklad uvidíme vo filme nie len Batmana Bena Afflecka, ale aj Batmana Michaela Keatona. O iných postavách sa zatiaľ nehovorilo, no zmysel by dávalo, ak by sa vrátili postavy z Justice League – Wonder Woman, Cyborg, atď.

Plánuje sa aj nejaká tímovka?

The Flash ešte ani nie je spravený, no tvorcovia sa musia a hlavné chcú zamýšľať nad budúcnosťou filmového vesmíru. Barbara Muschietti by napríklad rada videla tímovku s dvoma hlavnými postavami, v ktorej by si po boku Flasha zahrala aj Wonder Woman. Podľa nej by boli perfektný pár, najlepší kamaráti, ktorí by dokázali pomáhať svetu aj bez potreby násilia.

flash and wonder woman
Zdroj: comicbook.com

K potenciálu postavy povedal Ezra Miller len toľko, že podľa neho môže táto postava dosiahnuť taký potenciál, že bude môcť cestovať kdekoľvek vrámci DCEU (a možno aj ďalej). Všetky tieto informácie o budúcnosti postavy Flasha sú naozaj zaujímavé a už teraz som zvedavý, ako dopadne film The Flash, ktorý má premiéru naplánovanú na 3. júna 2022.

Tešíte sa na film The Flash? Ktoré DC postavy by ste v ňom chceli vidieť? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroje: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -