Tieto fakty zo zákulisia seriálu Sex Education ste určite nevedeli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Niektoré citlivé témy dnes už nie sú tabu, a aj preto sa tvorcovia od Netflixu rozhodli v roku 2019 odštartovať seriál s názvom Sex Education. V ňom sa zameriavame hlavne na chúlostivé problémy tínedžerov aj dospelých. Nie je to však depresívna sonda do zákutia úchyliek rôznych ľudí. Celkovo je to veľmi sympatické, zábavné a skvostne zahrané. Seriál Sex Education sa už po prvej sérii stal hitom, a preto sme sa nedávno dočkali už 4. série, ktorá je finálna. Pri tejto príležitosti sme si pre vás prichystali fakty zo zákulisia seriálu Sex Education, ktoré ste určite nevedeli.

Fakty zo zákulisia seriálu Sex Education

1. Isaac je skutočne ochrnutý

sex ed isaac
Zdroj: Netflix

Isaac sa pripojil k seriálu v 2. sérii. Býval s bratom v prívese, ktorý stál hneď oproti prívesu Maeve. Samozrejme, že sa z nich časom stali priatelia, hlavne aj preto, že Isaac mal taktiež ťažké detstvo ako Maeve. Istý čas spolu aj chodili.

Každopádne, Isaac je na vozíku a týmto handicapom trpí aj jeho predstaviteľ George Robinson. Spočiatku postava Isaaca nemala mať nohy ani ruky. Robinson však tvorcov na konkurze natoľko očaril, že parametre postavy Isaaca kvôli nemu zmenili.

2. Keď si Gillian prvýkrát prečítala scenár, hodila ho do koša

Herečka Gillian Anderson je jednoznačne najznámejšou herečkou, ktorá sa v tomto seriáli objavila. Už dávno pred Sex Education sa z nej stala hviezda, vďaka kultovému sci-fi seriálu Akty X (1993 až 2018). Keď sa k tejto herečke dostala prvá verzia scenáru, nebola príliš nadšená. Sama priznala, že ho po prečítaní hodila do koša. V tom na to však zareagoval jej manžel, ktorý scenár z koša vytiahol a povedal, nech tomu dá ešte šancu.

3. Masturbácia v Sex Education

fakty zo zákulisia seriálu Sex Education
Zdroj: YouTube / coffee & tv

Sexuálne prejavy sú v tomto seriáli úplne normálne. Spočiatku mal Otis, hlavný hrdina seriálu hraný hercom menom Asa Butterfield, problémy so sebauspokojovaním. Na konci prvej série sa už však z toho spamätal. A na začiatku druhej série už masturboval v podstate neustále. Raz dokonca aj v aute, keď čakal na svoju mamu. Samozrejme, čo čert nechcel, Jean sa vrátila presne v momente, keď Otis vyvrcholil na okno vo dverách auta.

Ako to tvorcovia urobili, že to vyzeralo tak reálne? Pri týchto scénach sa vždy používajú umelé alebo skôr protetické genitálie a skutočný ejakulát nahrádza kokosový šampón a olej.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -