TOP 3+3: Mená najpravdepodobnejších kandidátov na Supermana a Lois Lane do prvého filmu v novom DC svete

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kandidáti na hlavné postavy filmu Superman: Legacy

V tomto roku nás čaká ešte niekoľko filmov, pričom pár z nich bude aj z filmového DC univerza. Tento svet inšpirovaný komiksami však čoskoro zanikne, alebo lepšie povedané, rebootuje sa. Môže za to nové vedenie v DC studios, ktoré chystá nové filmy v novom vesmíre. Prvým filmom v tomto univerze bude Superman: Legacy, pričom kandidáti na hlavné postavy v ňom sú už zrejme známi.

O pár dní vyjde najnovší DC film The Flash, ktorý by sa mal zahrávať s cestovaním čase a naprieč rôznymi paralelnými svetmi. Práve on zrejme spôsobí reštartovanie vesmíru s DC postavami, ktorý chce štúdio úspešne pretransformovať na sériu podobnú MCU. Do tejto úlohy bola dosadená dvojica Peter Safran a James Gunn, pričom plány majú nielen vo svojich hlavách už na pár rokov dopredu.

Nicholas Hoult, David Corenswet a Tom Brittney
Nicholas Hoult, David Corenswet a Tom Brittney; Zdroj: worldofreel.com

Kamerové skúšky na Supermana a Lois Lane už v najbližších dňoch

Práve Gunn bude tým, ktorý zrežíruje prvý film z nového DC filmového univerza. Nanešťastie, vo filme neuvidíme doterajšieho herca Supermana, ktorým bol Henry Cavill. Nahradí ho ale niekto nový, pričom podľa viacerých zdrojov by malo ísť potenciálne o jedného z troch hercov, ktorí sa chystajú na kamerové skúšky. V úzkom kruhu pre výber by mali byť Nicholas Hoult, David Corenswet a Tom Brittney.

Podobne to je aj s Lois Lane, kvôli ktorej idú na kamerové skúšky tri herečky. Úlohy sa nakoniec zrejme zhostí jedna z tejto trojice – Emma Mackey, Rachel Brosnahan či Phoebe Dynevor. Vo filme sa vraj ukáže aj Loisin a Clarkov priateľ Jimmy Olsen či jeden zo Supermanových najznámejších nepriateľov, Lex Luthor, no s ich obsadzovaním začnú až neskôr. Samotný film má naplánovanú premiéru na 11. júla 2025.

Emma Mackey, Rachel Brosnahan a Phoebe Dynevor
Emma Mackey, Rachel Brosnahan a Phoebe Dynevor; Zdroj: comicsuniverse.it

Projekt bude len prvým z mnohých

Na najbližšie obdobie budeme mať aj z tejto strany komiksoviek o filmy a seriály postarané. Nová a zároveň prvá DC kapitola by totiž mala niesť názov Bohovia a monštrá a už teraz vieme o 10 projektoch, ktoré v nej chystajú predstaviť. Čaká nás 5 filmov a 5 seriálov, pričom niektoré sa zamerajú na známe postavy, iné nám predstavia doteraz nepreskúmané. Zoznam projektov je nasledovný:

  • Superman: Legacy (film)
  • The Authority (film)
  • The Brave and the Bold (film)
  • Supergirl: Woman of Tomorrow (film)
  • Swamp Thing (film)
  • Creature Commandos (animovaný seriál)
  • Waller (seriál)
  • Booster Gold (seriál)
  • Lanterns (seriál)
  • Paradise Lost (seriál)

Čo hovoríte na tieto dve trojice? Ktorých hercov si predstavujete v úlohách Clarka Kenta/Supermana a Lois Lane? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -