Neuveríte, ktorý režisér sa možno postará o sólový film The Flash!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O problémoch filmov štúdií Warner Bros. a DC by sme dokázali hovoriť do rána. Jedným z nich je napríklad samostatný film The Flash, ktorý je zaseknutý v limbe už niekoľko rokov. Pôvodne sa malo o réžiu a scenár postarať duo John Francis DaleyJonathan Goldstein, ktorí stoja napríklad za filmom Nočná hra.

Režiséri sa však pri tomto filme striedajú ako ponožky, takže aj oni sú už minulosťou. Pár mesiacov dozadu sa k nám dokonca dostali informácie o tom, že sa chce o scenár postarať samotný predstaviteľ hlavnej postavy, herec Ezra Miller. Chcel tak spraviť spolu s autorom komiksov, Grantom Morrisonom.

Film Flash
Zdroj: gadgets.ndtv.com

The Flash od režiséra filmu…

Herec si totižto prial omnoho temnejší príbeh, no štúdio Warner Bros. nakoniec ich scenár nepoužije. V tom čase sa hovorilo aj o preobsadení hlavnej postavy, no vyzerá to tak, že Ezra Miller je stále najrýchlejším mužom na svete. Prichádza však ďalšia zmena režiséra a scenáristu, no tentokrát to znie naozaj lukratívne.

Novým režisérom sólovky The Flash by sa mal stať Andy Muschietti, ktorý má na konte napríklad najúspešnejší horor v histórii, To. Už v septembri sa do kín dostane jeho pokračovanie s názvom To Kapitola 2. Síce to ešte nie je oficiálne potvrdené, no všetko je vecou dohody a pár podpisov.

Zdroj: syfy.com

Pero scenáristu zoberie do ruky Christina Hodson, ktorá sa postarala napríklad o úspešný film Bumblebee. Taktiež má na konte komiksový film Birds of Prey, ktorý má premiéru naplánovanú na 7. február 2020. Ide teda o naozaj silné mená, aj keď má Muschietti zatiaľ skúsenosti iba s horormi (Mama, To).

Ďalšou otázkou je, aký príbeh si pre nás scenáristka pripraví. Môžeme sa konečne tešiť na dejovú líniu Flashpoint Paradox, teda najznámejší príbeh o tejto postave? Z komiksov a animovaných filmov vieme, že práve tieto udalosti by mohli zmeniť celý svet World of DC (DCEU), čím by sa mohli vysvetliť rôzne zmeny hercov.

Posledné informácie hovorili, že by sa malo začať natáčať niekedy koncom roka 2019. Myslíte, že sa to tentokrát naozaj podarí?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -