Prevezme režisér a producent J.J. Abrams celý filmový svet DCEU?

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

J.J. Abrams sa stal mega producentom!

Nedávno sme sa dozvedeli o režisérovi J.J. Abramsovi (Star Wars: The Force Awakens a Star Trek) a jeho megalomanskej zmluve s WarnerMedia. Jeho produkčná spoločnosť Bad Robot sa dohodla na 500 miliónoch dolároch, čo z nej urobí jedno z najcennejších a kreatívnejších štúdií v celom Hollywoode. Čo všetko je v tejto sume zahrnuté? Má vlastne Abrams takú hodnotu? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Zdroj: thewrap.com

Warner Bros. vlastní práva na DC filmový svet, čiže…

Odchodom Zacka Snydera si Warneri nevedia rady s ich super-hrdinským DCEU a.k.a. Worlds of DC. Mnohí tvrdia o jeho konci, ďalší o tvorbe už iba alternatívnych príbehov zo sveta DC (Joker, Batman…) bez väčšieho prepojenia. Je to hlavne tým, že svet DCEU vytváralo viac ľudí, ako bolo treba. Preto sa rozhodli najať J.J. Abramsa, z ktorého by chceli mať „architekta“, podobne ako má aj Marvel (Kevin Feige).

Zdroj: ComicBookCast2

Chlap, ktorý vie oživiť značku…

Aj takto sa o ňom v Hollywoode hovorí. Bol to on, kto spravil z nových Star Wars celosvetovú senzáciu. Bol to on, kto priviedol moderné publikum k novým filmom Star Trek. A hlavne bol to on, kto zachránil sériu Mission Impossible a zmenil ju na tak silnú značku. U Warnerov si určite povedali: „Prečo by toto nemohol spraviť aj s postavami z DC?“.

Zdroj: StarWars.com

Je šikovným producentom…

Čo sa mu pri produkcii tak obrovského sveta určite zíde. Spolupracoval s množstvom šikovných a talentovaných režisérov. Pomáhal Mattovi Reevesovi s Cloverfieldom. Danovi Trachtenbergovi pri 10 Cloverfield Lane. A Christophera McQuarrieho si vybral ako svojho nástupcu pri posledných dvoch filmoch série Mission: Impossible.

Ak sa ukáže táto informácia ako pravdivá, fanúšikovia DC by sa mohli konečne začať tešiť. Abrams by mal dohliadať nielen na filmový svet, ale aj na ten televízny. A dobre vieme, že stál za seriálmi ako Alias, Nezvestní, či dokonca Zmiznutí.

Myslíte si, že je J.J. Abrams tá správna voľba pre DCEU? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -