Tom Cruise sa vracia do kokpitu stíhačky v prvej ukážke na film Top Gun: Maverick

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star Wars, HBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Top Gun 2
Zdroj: indiewire.com

Film Top Gun: Maverick prišiel s prvým trailerom

Je to priam neuveriteľné, no Tom Cruise si po viac ako 30 rokoch opäť sadne do kokpitu stíhačky. A musíme si naliať čistého vína – tomu chlapíkovi to stále sekne rovnako, on jednoducho nestarne. Cruise si zopakuje jeho úlohu Mavericka a pridá sa k nemu aj Val Kilmer ako Tom „Iceman“ Kazansky.

Udalosti pokračovania sú samozrejme zasadené 34 rokov po pôvodnom filme, ktorého sme sa dočkali v roku 1986. Maverick je novým leteckým inštruktorom v škole Top Gun a prichádza ten pravý čas na to, aby svoju štafetu predal mladšiemu pilotovi. Presnejšie je mentorom syna Nicka „Goose“ Bradshawa, ktorý neprežil udalosti prvého filmu.

Najväčším prekvapením je, že si jeho syna, Brada Bradshawa, zahrá mladý a talentovaný Miles Teller (Whiplash, Fantastická Štvorka, Divergencia, …). Okrem nich vo filme uvidíme mená ako Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Ed Harris či Manny Jacinto. Réžiu má starosti Joseph Kosinski, ktorý má na konte úžasné filmy ako Oblivion (práve s Tomom Cruisom) alebo Tron: Dedičstvo. Slovenská premiéra je naplánovaná na 16. júl 2020.

Všetky nové trailery, ukážky či oznámenia z akcie San Diego Comic-Con 2019 nájdete v tomto vlákne!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -