Internetová TV len za 0,10 € mesačne? Slovenským divákom sa naskytla unikátna príležitosť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Internetová TV len za 0,10 €

Česká internetová televízia prináša svojim používateľom prémiový obsah a ponúka po celý október doplnkový balíček staníc len za 0,10 €. SledovaniTV rozširuje základné balíčky o niekoľko prémiových programov, takže používatelia sa môžu tešiť na filmové, hudobné a dokumentárne stanice. Nechýbajú ani pravidelné promo kanály, tentokrát ich je hneď 7.

Od začiatku októbra budú v ponuke tri nové stanice

Obľúbený filmový kanál FilmBox, ktorý uvádza zahraničnú aj domácu tvorbu. Používatelia sa môžu tešiť na filmové klasiky aj novinky.

Dokumentárny program Love Nature sa venuje krásam prírody. Vysielanie prebieha v 4K rozlíšení.

Poslednou novinkou je slovenská dokumentárna stanica Spark so širokým záberom. V programe nájdete relácie venované historickým postavám a udalostiam, architektonickým stavbám, prírode aj technike. Zmena sa dotkne balíčkov Základný a Štartovací.

nove kanaly
Zdroj: SledovaniTV

Používatelia s balíčkami Štart, Štart+, Štart Plus získajú navyše aj hudobný kanál iConcerts. Ten je už obsiahnutý v balíčku Základ a Startovací, ide teda o porovnanie ponuky. Táto stanica prináša na televízne obrazovky koncerty hviezd z celého sveta.

Výhodná ponuka

Už tretí mesiac po sebe ponúka služba SledovaniTV možnosť zakúpiť doplnkový balíček za 0,10 € na prvý mesiac. Tentokrát si môžu používatelia vyskúšať Dokumentárny balíček, ktorý obsahuje 11 staníc zameraných na vzdelávacie relácie o histórii, prírode, zaujímavých osudoch ľudí, architektonických skvostoch alebo vedeckých a technických vymoženostiach. Po skončení akcie bude balíček stáť 3,99 €.

„Uživatelé mohou již potřetí v řadě vyzkoušet doplňkový balíček za 1 Kč. Věříme, že
Dokumentární balíček si naši zákazníci oblíbí, přináší totiž zajímavé pořady o přírodě,
historii i vědě a technice,“ hovorí Head of Marketing spoločnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

dokumentarny balik
Zdroj: SledovaniTV

V októbri nechýbajú ani tradičné promo kanály. Tentokrát ich je hneď 7, ide o kanály pre dospelých a dokumentárnu stanicu TV Spektrum.

Internetová TV a jej výhody

Internetová televízia SledovaniTV ponúka viac ako 200 televíznych kanálov a viac ako 120 rádiových staníc. Televízne vysielanie je možné pozastaviť, pretočiť a služba umožňuje aj spätné pozretie v dĺžke až 30 dní.

Aplikácia je dostupná na vybrané smart televízie a prostredníctvom set-top boxov s Android TV. Nechýba ani podpora Chromecastu a Apple TV.

Zdroj: TS SledovaniTV

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -