Jeremy Renner tesne unikol smrti. Rok od incidentu sa vracia k herectvu a rovno k svojej ikonickej úlohe

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Jeremy Renner sa vracia rok po nehode

Ubehol rok od nehody, pri ktorej herec Jeremy Renner takmer prišiel o život. Teraz sa od niekoľkých zdrojov vrátane CNN a jeho kolegyňe dozvedáme, že sa oficiálne vracia pred kamery. Hviezdu filmov Avengers, Prvý kontakt či Wind River na Nový rok 2023 prešiel jeho snežný pluh na pozemku v Nevade. Vozdilo sa snažil odtlačiť z cesty, ked sa rútilo na hercovho synovca.

Predstaviteľ Hawkeya v MCU bol následne letecky prevezený do nemocnice, z ktorej ho po dvoch týždňoch prepustili do domácej liečby. Na svojom Instagrame odhalil, že si zlomil viac než 30 kostí a pravidelne zdieľal rôzne formy rehabilitácie zo svojho zranenia. Rok od incidentu sa vracia k herectvu, čaká ho nakrúcanie tretej série seriálu Starosta mesta Kingstown.

Prvým signálom jeho návratu bol príspevok od hereckej kolegyne Emmy Laird, ktorá na Instagram Story pridala fotografiu s Rennerom. V popise uviedla: „Deje sa to. Späť s mojím obľúbeným chlapom už budúci týždeň,“. Jeremy Renner následne príspevok prezdieľal a môžete si ho pozrieť nižšie.

Jeremy Renner
Zdroj: ew.com, instagram.com/jeremyrenner

Nakrúcať začne už budúci týždeň

1. januára 2024 herec sám potvrdil návrat pred kamery počas rozhovoru v novoročnom špeciálnom programe televízie CNN. Moderátorom Andersonovi Cooperovi a Andymu Cohenovi prezradil, že nakrúcať začne už budúci týždeň.

„Myslím, že som pripravený, myslím si, že som dostatočne silný. Uvidíme…. Vrátim sa doslova o týždeň. Ale urobím maximum, budem sa snažiť.“

Spolu s rozhovorom vyšiel aj prvý singel z jeho nového hudobného albumu Love and Titanium. Skladby na doske sú inšpirované Rennerovým uzdravením, ktoré trvalo presne rok a popísal ho nasledovne:

„Som taký požehnaný, že mám toľko vecí, pre ktoré môžem žiť. Mám obrovskú rodinu, mám 10-ročnú dcéru, [a] ak by som zomrel, sklamal by som a skutočne pokazil životy mnohých ľudí. Takže je toho veľa, pre čo by som sa mal uzdraviť.“

Už budúci týždeň sa tak vráti do fiktívneho mestečka v Michigane v seriáli Starosta mesta Kingstown. V prvých dvoch sériach stvárnil postavu Mikea McLuskyho. Ten sa spolu so svojou rodinou zaoberá korupciou a nerovnosťou v meste. Seriál služby Paramount+ bol v máji obnovený pre tretiu sériu. U nás je dostupný na platforme SkyShowtime.

Teší vás, že sa Renner zotavil po zraneniach a je pripravený obnoviť svoju kariéru? Sledovali ste prvé dve série seriálu Starosta mesta Kingstown? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ew.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -