Kevin Feige odhalil Marvel seriál LOKI! O čom bude a vráti sa aj Tom Hiddleston?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kevin Feige bližšie odhalil Marvel seriál Loki, spolu s príbehom! Je tomu už vyše roka, čo Thor vo filme Avengers: Infinity War videl smrť svojho brata. My sme ale neverili, že môže byť mŕtvy. Veď predsa smrti unikol už toľkokrát. Žiaľ, tentokrát nám to potvrdil aj samotný Thanos, ktorý povedal, že „tentokrát už žiadne oživenia.“ Z časti mal síce pravdu, no predsa len sme ho ešte videli, pričom ho ešte viackrát uvidíme! Ako je to možné?

Marvel seriál Loki
Zdroj: startfilm.ru

Marvel seriál Loki sa nám odhaľuje!

Plán hrdinov vo filme Avengers: Endgame bol celkom múdry. Cestovať späť v čase, získať Kamene nekonečna a vrátiť sa späť do súčasnosti – kde vrátia späť k životu všetkých, ktorých Šialený Titán 5 rokov dozadu vymazal z existencie. Plán začal sľubne. V New Yorku (2012) sa však niečo pokazilo a Loki utiekol preč aj s Kameňom priestoru, ktorým sa premiestnil bohvie kam.

Odvtedy sme o ňom nič nepočuli, no tí skalnejší fanúšikovia už vedeli, čo to znamená. Loki si tým vytvoril alternatívny vesmír, do ktorého podla všetkého bude zasadený jeho vlastný seriál. Nielen že by to vychádzalo s tým, čo povedala The Ancient One, no zatiaľ to sedí s tým, čo odhalil Kevin Feige.

loki tesseract
Zdroj: dailydot.com

Konferencia investorov

Ako oznamuje portál Comic Book, ešte v apríli sa konala konferencia investorov spoločnosti Disney. Objavil sa na nej aj Kevin Feige ako šéf Marvel Studios, ktorý niečo málo odhalil o ambicióznych plánoch štúdia.

Doteraz informácie z tohto mítingu neboli verejné, no teraz sa môžeme konečne pozrieť na to, čo Feige odhalil.

Zdroj: comicbook.com

Podrobnosti o seriáli Loki

Ako sme vám prezradili ešte dávnejšie, „v príbehu ho budeme nasledovať ako nečakaného hráča v historických udalostiach ľudstva.“ Na fotke vyššie môžete vidieť, akým logom je Marvel seriál Loki vyjadrený. Vzhľadom pripomína sériu komiksov Journey Into Mystery od Kierona Gillena, v ktorom vystupuje „Kid Loki.“ To sedí s šepotom o tom, že seriál sa inšpiruje práve týmto dejom.

Omnoho zaujímavejší je však záber na Lokiho, ktorý sa prechádza po ulici. Za ním je totiž vidieť klasický nápis o filmovej premiére, aké sú na kinách v USA umiestnené. Píše sa na ňom, že sa práve premieta film Jaws (Čeľuste), čo by potvrdzovalo, že seriál sa bude odohrávať v roku 1975. Práve vtedy totižto naozaj vyšla klasika Stevena Spielberga.

Marvel seriál Loki
Zdroj: bustle.com

Podotýkam však, že nie celý Marvel seriál Loki sa bude odohrávať v roku 1975. Už dávnejšie sa totižto rozprávalo o tom, že dej bude spolu s protagonistom skákať naprieč viacerými obdobiami histórie ľudstva či dokonca inými časovými linkami. A to už bude niečo úžasné.

Seriál by sme mali sledovať na streamovacej službe Disney+, ktorá nedávno odhalila svoju cenu. Dátum premiéry Lokiho zatiaľ nie je známy, no vráti sa aj Tom Hiddleston, takže sa máme na čo tešiť.

Zdroj: comicbook.com, ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -