Filmy

Marvel vymazal scénu zo Spider-Mana! Ktorý “nový” AVENGER sa v nej mal objaviť?

Pozor! To, prečo Marvel vymazal scénu z nového filmu a o čom mala byť, je spoiler k Spider-Man: Ďaleko od domova.

Po Avengers: Endgame mnohí fanúšikovia aj spali s padnutou sánkou. Štúdio veľkolepým spôsobom ukončilo Infinity Ságu, ktorú Kevin Feige budoval od roku 2008. Aká bude budúcnosť? Čo nás ešte čaká? K tomu vám možno napovie zoznam spôsobov, akými sa MCU navždy zmenilo po poslednej tímovke. Vedeli ste však, že jedným z nich mali tvorcovia začať už v Spider-Man: Ďaleko od domova? Pravda je totiž taká, že Marvel vymazal scénu, v ktorej sa mal objaviť “nový” Avenger!

4. fáza MCU spider-man

Zdroj: twitter.com

Marvel vymazal scénu z nového Spider-Mana

Nový Spidey nesie poriadne emocionálne bremeno. V skratke je o tom, ako svet, vrátane Petera Parkera, znáša následky Endgame. Taktiež je o tom, ako ťažké je pre stredoškoláka prevziať povesť Iron Mana.

Nick Fury (ktorý nás poriadne prekvapil potitulkovou scénou) si vyžiadal pomoc Spider-Mana s bojom proti záhadným Elementálom. Peter na to nechápavo odpovie slovami: “Prečo práve ja? Čo taký Doctor Strange, Thor či Captain Marvel?,” na čo Fury mladého hrdinu uistí, že on je jediný, kto ostáva. To však mohlo byť úplne inak – pôvodne sa totižto vo filme mal objaviť “nový” Avenger!

Captain America v Spider-Manovi

Jeden z vysoko postavených ľudí z Marvel Studios odhalil, že vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova sa mal objaviť aj ďalší Avenger. Eric Carroll prezradil, že malo ísť o nového Captaina AmericuFalconaktorý prevzal štíť po Stevovi Rogersovi.

Nakoniec sa však tento návrh zavrhol, aj keď podľa Carrollových slov bolo veľmi blízko k tomu, aby sa Anthony Mackie vo filme naozaj objavil.

captain america v mcu falcon

Zdroj: 2ndqq.tistory.com, picarouno.com

Je dobré, že nový Captain America sa nám nepredstavil teraz, na konci 3. fázy. Môžeme sa tak ďalej tešiť a rozmýšľať nad tým, kedy Falcona vôbec poprvýkrát uvidíme v MCU so štítom v ruke.

UPDATE:
Režisér Jon Watts povedal, že počas vývoja filmu nad tým reálne nikdy neuvažovali.

Čo si o tom myslíte? Je podľa vás dobré, že Falcon ako nový Captain America sa neukázal v novom Spider-Man filme? Kedy myslíte, že ho uvidíme v novej úlohe prvýkrát? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  Pridaj komentár