Marvel vymazal scénu zo Spider-Mana! Ktorý „nový“ AVENGER sa v nej mal objaviť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pozor! To, prečo Marvel vymazal scénu z nového filmu a o čom mala byť, je spoiler k Spider-Man: Ďaleko od domova.

Po Avengers: Endgame mnohí fanúšikovia aj spali s padnutou sánkou. Štúdio veľkolepým spôsobom ukončilo Infinity Ságu, ktorú Kevin Feige budoval od roku 2008. Aká bude budúcnosť? Čo nás ešte čaká? K tomu vám možno napovie zoznam spôsobov, akými sa MCU navždy zmenilo po poslednej tímovke. Vedeli ste však, že jedným z nich mali tvorcovia začať už v Spider-Man: Ďaleko od domova? Pravda je totiž taká, že Marvel vymazal scénu, v ktorej sa mal objaviť „nový“ Avenger!

4. fáza MCU spider-man
Zdroj: twitter.com

Marvel vymazal scénu z nového Spider-Mana

Nový Spidey nesie poriadne emocionálne bremeno. V skratke je o tom, ako svet, vrátane Petera Parkera, znáša následky Endgame. Taktiež je o tom, ako ťažké je pre stredoškoláka prevziať povesť Iron Mana.

Nick Fury (ktorý nás poriadne prekvapil potitulkovou scénou) si vyžiadal pomoc Spider-Mana s bojom proti záhadným Elementálom. Peter na to nechápavo odpovie slovami: „Prečo práve ja? Čo taký Doctor Strange, Thor či Captain Marvel?,“ na čo Fury mladého hrdinu uistí, že on je jediný, kto ostáva. To však mohlo byť úplne inak – pôvodne sa totižto vo filme mal objaviť „nový“ Avenger!

Captain America v Spider-Manovi

Jeden z vysoko postavených ľudí z Marvel Studios odhalil, že vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova sa mal objaviť aj ďalší Avenger. Eric Carroll prezradil, že malo ísť o nového Captaina AmericuFalconaktorý prevzal štíť po Stevovi Rogersovi.

Nakoniec sa však tento návrh zavrhol, aj keď podľa Carrollových slov bolo veľmi blízko k tomu, aby sa Anthony Mackie vo filme naozaj objavil.

captain america v mcu falcon
Zdroj: 2ndqq.tistory.com, picarouno.com

Je dobré, že nový Captain America sa nám nepredstavil teraz, na konci 3. fázy. Môžeme sa tak ďalej tešiť a rozmýšľať nad tým, kedy Falcona vôbec poprvýkrát uvidíme v MCU so štítom v ruke.

UPDATE:
Režisér Jon Watts povedal, že počas vývoja filmu nad tým reálne nikdy neuvažovali.

Čo si o tom myslíte? Je podľa vás dobré, že Falcon ako nový Captain America sa neukázal v novom Spider-Man filme? Kedy myslíte, že ho uvidíme v novej úlohe prvýkrát? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -