Konečne odstránili najväčší problém skladacích telefónov. Čínska značka predstavila smartfón budúcnosti

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Výrobca predstavuje revolučný skladací smartfón

HONOR v Číne predstavil skladací smartfón HONOR Magic Vs2. Zariadenie drží nový rekord ako najľahší dovnútra skladací smartfón a prekonáva hmotnostnú bariéru medzi skladacími zariadeniami a bežnými smartfónmi.

smartfon honor
Zdroj: HONOR

Nesmierne ľahký a tenký

Nový skladací smartfón váži iba 229 g, keďže je vyrobený z leteckej zliatiny horčíka so vzácnymi zeminami, ktorá má o 33 % nižšiu hustotu a pokrýva 72 % plochy pod panelom displeja. To z neho robí doposiaľ najľahší dovnútra skladací telefón. Superľahký titánový pánt zaisťuje vďaka konštrukcii bez ozubených kolies a dizajnu kvapky vody hladké otváranie a zatváranie a umožňuje bezproblémovú pozíciu v rôznych uhloch.

HONOR Magic Vs2 je vybavený 6,43 palcovým vonkajším OLED displejom s pomerom strán 20:9, ktorý podporuje rozlíšenie 2376 × 1060 a jas 2500 nitov. V rozloženom stave ponúka vnútorný skladací 7,92-palcový displej OLED zobrazenie s rozlíšením 2344 x 2156, ktoré dosahuje jas až 1600 nitov.

Vďaka podpore 3840Hz PWM stmievanie na vonkajšej aj vnútornej obrazovke, ktoré minimalizuje digitálne namáhanie očí, je aj šetrnejší pre oči.

honor
Zdroj: HONOR

Schopnosti fotoaparátu a vlajkový výkon

Fotoaparát HONOR Magic Vs2 je vybavený trojitým systémom fotoaparátov, ktorý sa skladá z 50 Mpx širokouhlého, 20 Mpx teleobjektívu a 12 Mpx ultra širokouhlého fotoaparátu. Podporuje až 40-násobný zoom, snímanie pohybu s umelou inteligenciou a optimalizovaný algoritmus pre fotografovanie portrétov, nočných scén a iných.

HONOR Magic Vs2 je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1. Operačný systém MagicOS 7.2 prináša funkciu hover a rôzne režimy rozdelenej obrazovky, ktoré otvárajú možnosti lepšiemu multitaskingu.

Smartfón v sebe ukrýva batériu s kapacitou 5 000 mAh v kombinácii so 66 W rýchlonabíjaním SuperCharge.

Dostupnosť

HONOR Magic Vs2 je od 12. októbra v Číne k dispozícii vo farbách Midnight Black, Violet Coral a Glacier Blue. Predstavenie smartfónu na Slovensku zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené. Na e-shope HONOR sa aktuálne nenachádza ani prvá generácia Magic Vs. Zatiaľ je teda nepravdepodobné, že v najbližšej dobe bude na náš trh uvedená druhá generácia.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -