Už teraz by žhavili Slováci peňaženky. Takýto parádny by mohol byť iPhone SE 4

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Apple, vyrob tento iPhone, bude to trhák

Mnohí fanúšikovia Apple už dlhšiu dobu naznačujú, že spoločnosť by mohla svojmu najlacnejšiemu iPhonu dopriať viac a firma na to pomaly reaguje. Ako píše TechRadar, nový iPhone SE 4 príde na trh pravdepodobne až v 2025, no dostane kompletne prepracovaný dizajn

Nebude mať oblé tvary, ale naopak bude vychádzať z iPhonu 14. Medzi mnohými lákavými špecifikáciami budú procesor Apple A17, podpora 5G, USB-C konektor či šošovka hlavného fotoaparátu. Bude síce jedna, no o to kvalitnejšia a plne pripravená spĺnať najvyšší možný štandard značky. Viacero snímačov fotoaparátu si striktne zachovajú len klasické a Pro modely iPhonov.

YouTube kanál Tech Blood dokonca vytvoril koncept, ktorý v plnej kráse ukazuje nové SE-čko. Zrejme vám netreba pripomínať, že cena bude kľúčovým faktorom úspechu, alebo neúspechu modelu. Na akej hodnote bude vo finále, môžeme v týchto mesiacoch len hádať.

Jeden problém iPhonu 15 Pro väčší ako druhý

Ako sme vás informovali v predchádzajúcom článku, nový iPhone 15 Pro Max pohorel v teste odolnosti. JerryRigEverything k neúspešnej skúšky ohybnosti dodal, že „iPhone 15 Pro Max praskol abnormálne rýchlo.“ Nový titánový rám smartfónu je taktiež náchylnejší na vizuálne zmeny v dôsledku používania.

USB-C konektor, ktorý je pre iPhone 15 veľkou novinkou, sa taktiež nevyhol kontroverzii. Nabíjanie neoficiálnym káblom totiž môže spôsobiť trvalé poškodenie.

Internet taktiež zaplavilo množstvo sťažností na prehrievanie iPhonu 15. Podľa viacerých z nich je iPhone 15 Pro pri niektorých činnostiach doslova nemožné udržať v rukách.

Nové smartfóny sa pritom nemajú prehrievať len pri hraní graficky náročných hier, ale aj pri počiatočnom nastavení, používaní niektorých bežných aplikácií či bezdrôtovom nabíjaní. Práve na prehrievanie predstavil Apple riešenie, ktoré sa našťastie netýka hardvéru, ale softvéru. O všetkom dôležitom píšeme v samostatnej téme.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -