Začnite šetriť. Šéf Sony odhalil, že PlayStation 5 nebude „zrovna najlacnejšie“

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Konzola Sony PlayStation 5 nebude lacná, ale výhodná

Jednou z najväčších otázok stále ostáva, aká bude cena hernej konzoly Sony PlayStation 5. Ešte dávnejšie unikli informácie, ktoré ju údajne odhalili. Samozrejme, nič však nie je isté, kým to nebude oficiálne oznámené.

Tejto témy sa v rozhovore s GamesIndustryBiz chytil aj prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Sony Interactive Entertainment Jim Ryan:

„Myslím si, že najlepší spôsob je poskytnutie čo najlepšej hodnoty za cenu, ako dokážeme. Nemyslím tým rovno najnižšiu cenu.“

Čo teda pod tým máme chápať? Šéf Sony pokračoval a vysvetlil to následne: „Hodnota je kombinácia viacerých vecí. V našej oblasti to znamená hry, znamená to počet hier, ich hĺbka, druh, kvalita, cena… všetky tieto faktory a ako budú zúžitkované funkcionalitou novej konzoly.“

Konzoly budúcej generácie PS5 aj Xbox Series X sa nezadržateľne blížia, no stále neodhalili svoje cenovky. Čo myslíte, ktorá z nich bude lacnejšia? Bude podľa vás lacnejšia možnosť zároveň výhodnejšia voľba? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -