Štúdio Fox prinesie do kín sólový film o Silver Surferovi z Fantastickej štvorky! Kam sa teda podel celý obchod s Disney?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Disney síce odkúpilo skoro všetky divízie štúdia Fox, no ešte hodnú dobu sa pravdepodobne nič nezmení. Na spojenie Avengers a X-Menov si tak ešte chvíľu počkáme. Fox má totižto dlhý zoznam sólových komiksových filmov, ktoré chcú natočiť. Svoje vlastné snímky dostanú postavy ako GambitMultiple Man, Kitty Pryde alebo záporák Doctor Doom. Tomuto obrovskému šialenstvu ohľadom sólových filmov naozaj nerozumieme, a nevieme mu prísť na chuť. Všetko však pravdepodobne odštartoval veľký úspech filmov Deadpool a Logan – A štúdio Fox si túto slávu chce zopakovať. Aby toho nebolo málo, 20th Century Fox pracuje na ďalšom komiksovom projekte. O ktorú postavu pôjde tentoraz?

sólový film o silver surferovi
Zdroj: hdwall.us

Uvidíme sólový film o Silver Surferovi…

Ako ste už určite vydedukovali z nadpisu, ďalšou postavou na holenie je samotný Silver Surfer. Ten sa na striebornom plátne doposiaľ ukázal iba vo filme Fantastická štvorka a Silver Surfer z roku 2007. V tom čase si ho zahral známy herec Doug Jones (Podoby vody, Hellboy). Portál THR potvrdil, že sa o scenár filmu postará Brian K. Vaughn. Ten má na starosti série komiksov ako Y: The Last Man alebo Runaways, ktorí zhodou náhod dostali minulý rok seriálovú adaptáciu. Štúdio Fox má toho teraz vo vývoji a produkcii oveľa viac, ako kedykoľvek predtým. A to všetko tesne pred oficiálnym „zaniknutím“ pod Disney. Ako keby to robili naschvál…

Tento rok nám teda prinesú X-Men/Marvel filmy Deadpool 2 a X-Men: Dark Phoenix. Hororová snímka The New Mutants bola preložená na rok 2019, a spolu s ňou prídu v ten rok ďalšie 2 filmy. Aj v roku 2020 nám Fox prinesie 3 ďalšie komiksové filmy. Svoj debut by mal zažiť aj tím X-Force, ktorý by mal do tejto šablóny zapadať.

Chceli by ste, aby sme vám priniesli samostatný článok o pripravovaných X-Men/Marvel filmoch od Foxu? Čo hovoríte na sólovku o Silver Surferovi?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -