Práca s nimi nie je jednoduchá! Takto sa správajú excentrickí herci

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Takto sa správajú excentrickí herci

My ich poznáme len z toho, ako ich vidíme vo filmoch. Ľudia, ktorí však s nimi dennodenne pracujú, ich poznajú aj z trochu inej stránky. Štáb rieši ich šialené požiadavky či dokonca nevypočítateľne správanie. Dnes sa dozviete, ako bizarne sa správajú niektorí veľmi slávni, avšak mimoriadne excentrickí herci.

1. Heath Ledger chcel, aby mu Christian Bale uštedril poriadny výprask

excentrickí herci
Zdroj: hindustantimes.com

Zosnulý herec patril medzi tie osobnosti filmového priemyslu, ktoré dokážu stvárniť širokú škálu postáv. A čo je hlavné, pri hraní sa do danej postavy chcel čo najviac ponoriť. Inak tomu nebolo ani pri nakrúcaní kultového filmu Temný Rytier. Jeho herecký kolega Christian Bale si spomína hlavne na scénu, v ktorej on ako Batman vypočúval Ledgera ako Jokera:

Hovoril som mu, pozri, aj keď ťa skutočne neudriem, tak to bude vyzerať dobre. On mi ale stále hovoril, aby som pokračoval. V podstate sa sám hodil o stenu a rozbil tým dlaždice, ktoré na nej boli nalepené. Bol totálne ponorený do svojej postavy. Čím viac som ho bil, tým viac sa tváril, ako veľmi si to užíva.

2. Nicolas Cage sa rád delil o svoje sny

excentrickí herci
Zdroj: nytimed.com

Herec známy z filmov ako sú Skala či 60 sekúnd je známy svojím bizarným správaním, ktoré ostatní herci či ľudia zo štábu skrátka tolerujú. Na jednu konkrétnu príhodu si spomína aj herec Jay Baruchel (Million Dollar Baby), ktorý mal tú česť spolupracovať s Oscarovým Cagaeom pri filme Čarodejov učeň (2010):

Raz, keď sme boli na pľaci, som sa ho spýtal, hej, aká bola noc? Na čo on odpovedal: Snívalo sa mi, že na mňa vrieska muž, ktorý mal namiesto hlavy krevetu. A kričal na mňa niečo ako KREVETY TY KOK*T, KREVETY TY KOK*T! Tak som to nakreslil, aby si to videl. A o pár minút na to prišiel jeho asistent, dal mi do ruky papier a povedal: Pán Cage chce, aby ste to videli. A bol tam len muž, ktorý mal namiesto hlavy krevetu.“

3. Christopher Walken predstieral, že má narodeniny, aby dostal tortu

Christopher Walken
Zdroj: yahoo.com

Seann William Scott, známy ako Steve Stifler zo série Prci, prci, prcičky, prezradil verejnosti istú príhodu, ktorú zažil s hercom Christopherom Walkenom (Ospalá diera). S ním a so slávnym Dwayneom Johnsonom si spolu zahrali v obľúbenej akčnej komédii Vitajte v džungli:

Začali sme nakrúcať a ja som sa spýtal Walkena čo sa deje, pretože vyzeral smutne. A on mi na to povedal, že je smutný, pretože v skutočnosti má dnes narodeniny, ale nikto mu nič nedal, dokonca ani tortu. Potom sa zasmial a povedal: Robím si srandu chlape, ale garantujem ti, že keď im to poviem, na budúci týždeň budem mať tortu. Bola to tá najdivnejšia vec a týždeň na to mu skutočne doniesli tortu a spievali mu všetko najlepšie. Z ničoho nič sa na mňa pozrel a žmurkol. Nemal narodeniny.“

4. Gwyneth Paltrow nevie, kto je Tom Holland

Gwyneth Paltrow, Tom Holland, Robert Downey Jr
Zdroj: people.com

Oscarová herečka Gwyneth Paltrow je v súčasnosti vo filmovom priemysle známa ako Pepper Potts zo série MCU. Pepper je filmová manželka Iron Mana, ktorého stvárnil Robert Downey Jr. V sérii MCU hrá aj Tom Holland slávneho Spider-Mana a práve Tom prezradil verejnosti istú bizarnú príhodu, ktorú prežil práve so slávnou blondínkou:

Boli sme na pľaci, ona mala na sebe modrý oblek a ja svoj klasický oblek Spider-Mana. Prišla ku mne a chcela sa odfotiť so mnou a Robertom Downeym Jr. Túto fotku neskôr pridala na Instagram a do popisu uviedla: Ja, Robert a tento chlap. Skrátka som bol len ten chlap.“

5. Miles Teller nenávidel scény, v ktorých sa musel bozkávať so Shailene Woodley

Shailene Woodley, Miles Teller
Zdroj: dailynews.com

Niektorí excentrickí herci robia kolegom všelijaké bizarné veci, napríklad ako Shailene Woodley, ktorá značne znepríjemňovala život Milesovi Tellerovi (Top Gun: Maverick). Pri nakrúcaní filmu Čaro prítomného okamihu (2013) mala táto dvojica množstvo romantických scén. Bozkávanie so svojou kolegyňou si však herec vôbec neužil:

Požierala akési bylinkové doplnky. Bolo to svinstvo. Vždy si to dala do úst, tesne pred nejakou scénou, v ktorej sme sa mali bozkávať. Skrátka mi to robila naschvál.“

Takto bizarne sa správajú niektorí excentrickí herci. Ktorý z nich sa podľa vás správa najhoršie?

Zdroj: ranker.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -