Privítajte Liama Hemswortha ako nového Zaklínača. Takto vyzerá v prvej ukážke na 4. sériu

Nenechajte si ujsť

Liam Hemsworth sa ukazuje ako Zaklínač

Aktualizácia 22.5.2024: Zaklínač od Netflixu je veľkou katastrofou inak dokonalej knižnej aj hernej predlohy. Streamovací gigant preto má čo naprávať a odchod Henry Cavilla tomu vôbec nepomohol. Dlho sme nevedeli, ako bude Liam Hemsworth vyzerať v roli Zaklínač. Netflix práve vydal teaser trailer pre štvrtú sériu, ktorý zobrazuje práve Hemswortha ako Geralta kráčajúceho hmlistým lesom.

Čo poviete, hodí sa mu táto rola?

Pôvodný článok

Natáčanie Zaklínača je aj napriek odchodu Henryho Cavilla zo seriálu v plnom prúde. Fanúšikovia dobre vedia, že obľúbeného herca v hlavnej úlohe vystrieda herec Liam Hemsworth, na čo nemalá časť diváckej obce reagovala s nevôľou a nebála sa dať ju hlasne najavo. Aktuálne unikli prvé obrázky z nakrúcania s novým hereckým protagonistom, ktoré zatiaľ vôbec nevyzerajú zle.

Liam Hemsworth si na prvých zákulisných záberoch z nakrúcania zopakuje súboj s čarodejníkom Vilgefortzom. Tento súboj sa udial už v šiestej epizóde predchádzajúcej série, v ktorej Geralt (ešte v podaní Henry Cavilla) dostal slušne na zadok a skončil s vážnymi zraneniami. Nové obrázky odhaľujú zopakovanie tohto súboja s novým hereckým predstaviteľom. Na scéne sa neskôr objaví aj Anya Chalotra ako Yennefer.

Zatiaľ nie je jasné, prečo Netflix v novej sérii Zaklínača opakuje tento súboj, určite na to bude dobré vysvetlenie. Tvorcovia sľubujú, že náhrada Henry Cavilla za Liama Hemswortha bude v seriáli adresovaná a bude dávať zmysel, predovšetkým fanúšikom knižnej série. Producent Tomasz Baginski ešte minulý rok pre Metro dokonca povedal, že táto skupina divákov ho možno aj ocení.

„Nedá sa zdôrazniť, aká kľúčová bola úloha Henryho v celom seriáli a predstavení neskutočného Geralta. Aj keď nám všetkým bude veľmi chýbať, seriál pokračuje ďalej a my už máme slušnú predstavu o tom, ako predstaviť Liama. Nechcem zachádzať do detailov ani prezrádzať nič konkrétne, všetko to ale veľmi presne zapadá do univerza Zaklínača. Ľudia, ktorí poznajú knihy, dobre vedia, že príbeh má viacero verzií. Myslím, že sa im to bude dosť páčiť,“ povedal Baginski.

Zatiaľ len veľká kritika

Nič podobné sa však zatiaľ nedeje a na fantasy od Netflixu sa po odchode Cavilla valí jedna kritika za druhou. Aj preto sa Netflix rozhodol seriál ukončiť v predstihupo piatej sérii. Rovnako zrušil aj chystané spin-offy, ktoré mali univerzum Zaklínača dopĺňať. Momentálne sa zdá, že streamovací gigant sa od svojej značky začína dištancovať a čaká už len na jej uzavretie.

K divákom na Netflixe sa tak ešte dostanú posledné dve série, v ktorých na Liama Hemswortha čaká nemožná úloha. Bez ohľadu na to, aký dobrý v novej sérii bude, pre fanúšikov to nebude dosť a mnohí už v predstihu avizovali bojkot seriálu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -