Seriál The Witcher: Blood Origin milo prekvapuje. V závere nového traileru sa objavila obľúbená postava zo Zaklínača

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Čoskoro to bude rok, čo sa na Netflix dostala 2. séria Zaklínača. Tá v očiach divákov rezonovala slabším dojmom a napraviť sa to pokúsi nový pripravovaný spin-off The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrvné puto), ku ktorému sme dostali oficiálny trailer s veľkým počtom otáznikov.

Tentokrát uvidíme pred kamerami až trojicu hlavných postáv. Bojovníčku Éile (Michelle Yeoh), ktorá opustí klan a vydá sa na cestu divokým svetom. Ďalším členom je skúsený bojovník Fjall (Laurence O’Fuarain). Treťou postavou bude elfka Scian (Sophia Brown) pokúšajúca sa vystopovať ukradnutý posvätný meč.

Oficiálny trailer k seriálu The Witcher: Blood Origin

Najnovšia ukážka sa zameriava na hlavné postavy príbehu, ale nájdeme v ňom aj niekoľko prekvapení. Na samotnom konci sa priprav na dávku zimomriavok a príchod vskutku nevídaného. Tvorcovia nám totiž odhalili návrat jednej z kľúčových postáv z hlavnej dejovej línie Zaklínača. Reč je o večne dotieravom a vtipnom Jaskierovi, ktorého si opäť zahrá Joey Batey.

Návrat barda zatiaľ nedáva až taký zmysel, keďže sa séria odohráva 1200 rokov pred príchodom Geralta z Rivie. Na druhej strane, jeho prítomnosť v seriáli môže byť spôsobená záhadnými obrovskými monolitmi spôsobujúcimi „slzy medzi svetmi“, teda cestovanie časom a priestorom.

The Witcher: Blood Origin trailer - Jaskier
zdroj: sea.ign.com

Okrem nečakaného návratu Jaskiera vidieť tiež celý tím statočných bojovníkov, ktorí sa musia spojiť, aby spoločne porazili temné nástrahy. Pred kamerami vidieť taktiež herca Lennyho Henryho, ktorý stvárni postavu mudrca Balora. Okrem neho v sérii účinkujú Mirren Mack ako princezná Merwyn, Francesca Mills ako Meldof, Huw Novelli ako brat smrti či Zach Wyatt a Lizzie Annis ako nebeské dvojčatá, Syndril a Zacaré.

Scenárista Zaklínača Declan de Barra je showrunnerom pre nadchádzajúcu spin-off sériu po boku showrunnerky Zaklínača Lauren Schmidt Hissrich. Štvordielna séria sa na malé obrazovky Netflixu dostane 25. decembra 2022.

Páčil sa ti oficiálny trailer k seriálu The Witcher: Blood Origin? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -