Call of Duty: Mobile zažije reštart. Namiesto novej sezóny príde prvá, ktorá so sebou prinesie nový obsah

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

S príchodom novej sezóny v Call of Duty: Mobile môžeš očakávať niekoľko skvelých noviniek. Vývojárske štúdio Activision sa snaží ich klenot pre mobilné zariadenia osviežiť každým mesiacom a tentokrát sa rozhodli pre zaujímavý krok – namiesto 14. sezóny príde do obľúbenej battle royale hry opäť 1. sezóna.

Niektoré informácie neboli stále oficiálne potvrdené, ale nová sezóna by mala do hry zavítať už 26. januára 2021 a prinesie úplne nový obsah.

Call of Duty: Mobile
Zdroj: callofduty.com

Call of Duty: Mobile sa opäť vráti do 1. sezóny

Activision už dlhšie dráždi fanúšikov novými zbraňami, Famas a SKS, ktoré taktiež nájdeme v hre po novej aktualizácii.

O nových mapách zatiaľ nemáme žiadne informácie, ale vzhľadom na to, že má táto sezóna obnoviť hru, mohli by sme vidieť niektoré staré mapy, ako aj vyradenie tých menej populárnych.

Koľko zaplatíš za Battle Pass?

Ako je už vo zvyku, väčšina mobilných hier poskytuje hráčom mnoho mikrotransakcií, medzi ktorými nájdeš aj kúpu Battle Passu. 1. sezóna tomu nebude výnimkou a cena bude rovnaká ako vždy – 800 COD bodov (9,99 €).

Pre náročnejších hráčov je k dispozícii aj prémiový Battle Pass, ktorý ti automaticky odomkne prvých 25 úrovní za 2000 COD bodov (24,99 €) a poskytne ti niekoľko ďalších jedinečných predmetov. Battle Pass umožní hráčom odomknúť aj úplne nové skiny na zbrane a operátorov. Nechýba ani XP boost alebo použiteľné predmety.

Predpokladá sa, že nová sezóna do hry prinesie oveľa viac noviniek, o ktorých nám zatiaľ vývojárske štúdio Activision nič nepovedalo. To znamená, že na niektoré oficiálne potvrdenia si ešte musíme pár dní počkať. Ale ak sa tu nájdu fanúšikovia tejto verzie ikonickej strielačky zo série Call of Duty, máte sa určite načo tešiť.

Hrávaš Call of Duty: Mobile a tešíš sa na príchod novej sezóny? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -