S chýrmi o cameách v Deadpool 3 sa opäť roztrhlo vrece. Ukázať sa majú už aj Taylor Swift či Wolverinov variant

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Veľké cameá vo filme Deadpool 3

Celé MCU sa momentálne točí okolo ústrednej témy cestovania multivesmírom. V rôznych filmoch a seriáloch sme dostali menšie náhľady na varianty obľúbených postáv či rôzne alternatívne vesmíry. Naplno to roztočí zrejme až obľúbený Deadpool (Ryan Reynolds) vo svojom najnovšom filme. Deadpool 3 by mal mať podľa všetkého naozaj veľké cameá, ktoré potešia všetkých fanúšikov.

Prvým, aj keď nie cameom, skôr prekvapením, je návrat Wolverina (Hugh Jackman) a Elektry (Jennifer Garner). Tí doplnia inak stálicu v Deadpoolovej sérii. Tu vieme rátať postavy ako Vanessa (Morena Baccarin), slepá Al (Leslie Uggams), Dopinder (Karan Soni), Colossus (Stefan Kapičić) alebo Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand).

deadpool 3 elektra wolverine
Zdroj: theplaylist.com

Nové tváre a postavy, ale aj návrat starých od Foxu

YouTube účet s názvom The DisInsider zverejnil video, na ktorom sa hovorí o nových detailoch z filmu. Hovorí sa aj o cameách, pričom pripomína, že „v tejto chvíli je to všetko nepotvrdené. Dovoľte mi to zopakovať, všetko nepotvrdené, predtým, ako to znova vybuchne na Twitteri alebo, prepáčte, na X, ale mnoho z týchto mien sme počuli z viacerých zdrojov.“

Zoznam mien je naozaj dlhý. Sú tu postavy zo seriálu Loki, zrejme aj preto, lebo TVA sa má vo filme ukázať. Menovite spomína Lokiho (Tom Hiddleston), Miss Minutes (Tara Strong) či Mobiusa (Owen Wilson). Ďalej hovorí o postavách z X-Men filmov pôvodného Fox univerza – William Striker (Brian Cox), Storm (Halle Berry), Jean Grey (Famke Jensen), Mystique (Rebecca Romijn), Professor X (Patrick Stewart) aj Magneto (Ian McKellen).

X-Men
Zdroj: sea.ign.com

Z ďalších „foxovských“ filmov sa majú vrátiť aj Shatterstar (Lewis Tan), Daredevil (Ben Affleck), X-23 (Dafne Keen) alebo dokonca aj Doctor Doom (Julian McMahon). Opätovne potvrdili aj cameá Wandy Maximoff (Elizabeth Olsen) a Gambita (Channing Tatum), o ktorých sme vám písali v tomto článku. A najlepšie nakoniec, ukázať sa majú aj dvaja nováčikovia – Taylor Swift ako Dazzler a Taron Egerton ako Wolverinov variant.

Kto je Dazzler a prečo je Egerton skvelá voľba pre Wolverinov variant?

Obľúbená speváčka Taylor Swift je blízkou priateľkou Ryana Reynoldsa a jeho manželky, takže by dávalo zmysel, ak by sa vo filme ukázala. Najmä ak by hrala mutantku menom Dazzler, ktorá je v komiksoch taktiež skvelou speváčkou a tanečníčkou. Jej schopnosť je premena hudby a zvuku na svetlo v rôznej podobe – môže vďaka nemu lietať, byť neviditeľná, tvoriť hologramy či laserové paprsky.

Taron Egerton ako Wolverine, Taylor Swift ako Dazzler
Zdroje: rollingstone.com, geekculture.co, laughingplace.com, gamesradar.com, reddit.com

Na druhej strane tu máme Tarona Egertona, ktorý je zas dobrým priateľom Hugha Jackmana. Spolu hrali aj vo filme Orol Eddie (2016). O Egertonovi istý čas kolovali fámy, že by si mal zahrať Wolverina v hlavnej časovej osi MCU, no herec všetko vyvrátil. Je to škoda, keďže Egerton by bol skvelým, aj komiksovo presným (nízkym a modrookým) Wolverinom. Môže sa ale stať, že nebude Wolverinom pre MCU, len jeho variantom pre film Deadpool 3.

Chýrov okolo obsadenia tohto filmu je naozaj veľa a v tejto chvíli je naozaj ťažké určiť, čo môže byť pravdivé a čo nie. Vieme si totiž úplne predstaviť, že by Reynolds presvedčil všetkých, aby si v jeho filme zahrali. A najmä, jeho anti-hrdina bude potrebovať všetku pomoc proti tajomnému záporákovi, ktorého si zahrá Emma Corrin (The Crown). Prvý R-kový MCU film by mal prísť do kín 3. mája 2024, no kvôli štrajkom je vraj dosť možné, že sa jeho vydanie trochu posunie.

Čo hovoríte na to, že by sme v Deadpoolovi videli aj Taylor Swift alebo Wolverinov variant? Podarí sa filmu zvládnuť toľko cameí? Dajte nám vaše názory vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -