Zabije Deadpool v nadchádzajúcom filme celý vesmír od Foxu? Jedna fotka z natáčania rozprúdila špekulácie

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Deadpool zabije Fox vesmír

Deadpool 3 bude všetkým, po čom fanúšikova túžia. Samozrejme, v to môžeme dúfať len podľa fotiek z nakrúcania a informácií, ktoré nám poskytlo štúdio. Chýrov je však oveľa viac a sú veľakrát naozaj zaujímavé. Najnovšia fotka z nakrúcania ale naznačuje, že možno uvidíme jeden z obľúbených komiksov. A teda ten, v ktorom Deadpool zabije celý vesmír, v tomto prípade ten od 20th Century Fox.

Vo filme si opäť hlavú úlohu zopakuje Ryan Reynolds ako Deadpool, no dôležitú rolu bude mať aj Hugh Jackman ako obľúbený Wolverine. Čo sa týka ďalšieho nečakaného návratu, po dlhom čase sa vráti aj Jennifer Garner ako Elektra, ktorú stvárnila vo filme o Daredevilovi aj vlastnom spin-offe. Okrem nich sa ale môžeme tešiť aj na tradičné herecké obsadenie z predošlých filmov.

20th Century Fox Deadpool 3
Zdroj: twitter.com

Deadpool zabije úplne každého, rovnako ako v komiksoch?

Fotky z nakrúcania nám doteraz ukázali napríklad Wolverinov oblek, no teraz nám ukázali ešte jednu scénu. Vidieť na nej okrem natáčacieho štábu a hercov aj obrovské logo štúdia Fox. To mnohých prekvapilo a zároveň utvrdilo v tom, že tretí Deadpoolov film bude naozaj najodvážnejším a najuletenejším. Zároveň to rozprúdilo debatu o tom, či napoly rozbité logo neznamená „zničenie“ vesmíru. Inšpiráciu by si mohli brať z komiksov, v ktorých Deadpool zabil doslova všetkých.

Podobne by to mohol spraviť aj Deadpool vo filme. Buď by mohol všetkých zabiť a zničiť Fox vesmír, pričom by ho navždy odsekol od MCU. Alebo by len zabil všetkých a zachoval X-Menovskú časovú os, ktorá sa momentálne končí filmom Logan: Wolverine v roku 2029. V tejto budúcnosti bolo nažive už len pár mutantov a hrdinov celkovo. A jeden z dôvodov, prečo to tak je, by mohlo byť práve Deadpoolovo zabíjanie.

Void Loki
Void; Zdroj: observer.com

Druhou možnosťou je Void

Samozrejme, je to len domnienka, pričom veľa fanúšikov komiksov by tento príbeh rado videlo. Druhá, rovnako a možno aj viac pravdepodobná možnosť je, že obrovské logo sa nachádza vo Voide. Je to priestor zo seriálu Loki, ktorý sa nachádza na konci času a kam ide všetko, čo vymaže TVA (Time Variance Authority). Vo filme Deadpool 3 by sa malo podľa niektorých chýrov totiž cestovať multivesmírom.

A dokonca sa povráva aj o tom, že sa v ňom ukáže samotná TVA či Mobius (Owen Wilson). Jedna z Deadpoolových destinácii môže byť teda aj Void, pričom už v seriáli sme v ňom videli rôzne easter eggy v podobe „vymazaných vecí“. Obrovské logo by tak bol len vtipný odkaz na to, ako sa po odkúpení štúdio Disney zbavilo Foxu a celého X-Men vesmíru.

Ktorá možnosť je podľa vás pravdepodobnejšia? Odpovede sa dočkáme zrejme až s vydaním filmu, ktorý má momentálne prísť do kín 3. mája 2024.

Zdroj: fandomwire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -