Tieto herečky v minulosti označili za tučné! Mali podľa vás v Hollywoode pravdu?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Váha je vo väčšine prípadov nepriateľom všetkých žien. Takmer každá žena si stráži počet kalórií, prípadne cvičí v posilňovni a snaží mať pohyb. Lenže v prípade herečiek to je ešte horšie, pretože ak neschudnú požadované množstvo kíl, nedostanú prácu. Samozrejme, že im to na sebavedomí či psychickej pohode veľa nepridá a až teraz sa o tom rozhodli hovoriť. Toto sú totiž herečky, ktoré označili za tučné, a to aj napriek tomu, že to tak nebolo.

Herečky, ktoré označili za tučné

1. Jessica Simpson

herečky, ktoré označili za tučné
Zdroj: ntouchweekly.com

Spevácka a herecká hviezda Jessica Simpson vždy patrila medzi tie najpríťažlivejšie celebrity, a to hlavne kvôli svojej dokonalej postave. Nikto však netušil, že aby dosiahla tento efekt, držala prísne diéty a brala tabletky na chudnutie už od svojich 17 rokov.

Keď sa v roku 2010 vychýlila od svojej bežnej postavy, okamžite bola zaradené medzi „tučné“ celebrity. Jessica sa však cítila oveľa lepšie, pretože skrátka bola sama sebou.

herečky, ktoré označili za tučné
Zdroj: pagesix.com

Takto vyzerá Jessica Simpson dnes. Opäť výrazne schudla, avšak tentokrát nie kvôli tomu, že to od nej niekto požadoval, ale preto, že to skrátka chcela ona sama.

2. Jennifer Aniston

herečky, ktoré označili za tučné
Zdroj: netro.co.uk

Jennifer by ste v tomto rebríčku asi nečakali. Pravdou však je, že ešte predtým, ako sa jej podarilo získať rolu Rachel v seriáli Priatelia (1994 až 2004), musela schudnúť 13 kilogramov.

Samotná herečka nebola pre túto rolu príliš tučná, avšak tvorcovia boli nekompromisní. Jennifer túto úlohu splnila, avšak neskôr si sama nastavila jedálniček, aby nemusela hladovať tak, ako si to tvorcovia kultového sitkomu žiadali.

3. Amanda Seyfried

Amanda Seyfried
Zdroj: adme.media

Amanda Seyfried sa v roku 2013 verejne podelila o to, že kvôli kilám navyše prišla o niekoľko úloh. Na samom začiatku svojej kariéry schudla 5 kíl, a tak sa stala tým „správnym materiálom“ pre Hollywood. Neskôr však priznala, že toto rozhodnutie oľutovala, pretože so ženskými krivkami sa sama sebe páčila viac.

4. Alicia Silverstone

Alicia Silverstoje
Zdroj: adme.media

Alicia Silverstone (Bezmocná) nikdy nepatrila medzi úplne štíhle herečky, aj keď nemôžeme povedať, že by bola jej postava neatraktívna. V roku 1997 sa jej podarilo získať rolu vo filme Batman a Robin a zdalo sa, že pre herečku je to obrovská príležitosť. Nakoniec sa z filmu stal odsudzovaný brak a čo je horšie, propagačné turné bolo pre Alicu veľmi ťažké.

Neustále sa totiž riešila jej váha a istý redaktor mal tú drzosť, že sa spýtal na to, akú veľkosť podprsenky Alicia nosí. Samozrejme, že to zaobalil do vtipu, ale pre všetkých zúčastnených to bol mimoriadne trápny a nevhodný moment.

5. Kate Beckinsale

Kate Beckinsale
Zdroj: adme.media

Každý, kto videl Kate Beckinsale v sérii Underworld (2003 až 2016), musí priznať, že má fantastickú postavu. Lenže tvorcovia kultového filmu Pearl Harbor (2001) si to nemysleli. Preto jej prikázali, aby trénovala ešte viac a bola ešte štíhlejšia.

Samotná Kate tomu nerozumela, pretože nevedela nájsť dôvod, prečo by sestrička z obdobia 2. svetovej vojny vyzerala tak vytrénovane. Najhorší bol ale komentár režiséra filmu Michaela Baya, ktorý novinárom povedal, že si vybral Kate, pretože nebola dosť atraktívna na to, aby „odstrašila“ ženské publikum.

6. Sophie Turner

Sophie Turner
Zdroj: adme.media

Sophie Turner sa taktiež nevyhla šikane ohľadom svojej postavy, a to hlavne od divákov, ktorí o jej tele diskutovali na sociálnych sieťach. Lenže bokom sa nedržali ani tvorcovia seriálu Game of Thrones (2011 až 2019), ktorí herečke prikázali, aby schudla pár kíl, aj keď to s jej postavou nemalo nič spoločné. Tieto komentáre ovplyvnili psychiku mladej herečky a tá neskôr priznala, že sa musela obrátiť na pomoc psychoterapeuta.

7. Kate Winslet

herečky, ktoré označili za tučné
Zdroj: adme.media

Držiteľka Oscara, Zlatého glóbusu, ceny Emmy či BAFTA mala od začiatku svojej kariéry problémy s poznámkami na jej váhu. Na hereckej škole jej predpovedali len úlohy tučných žien. Režisér filmu Titanic (1997) James Cameron jej dal prezývku „Kate, ktorá váži veľa.“ A slávna komička Joan Rivers žartovala o herečkinej váhe, keď povedala, že ak by Kate vážila menej, aj Jack by sa zmestil na tie slávne dvere. Pritom všetky tieto urážky boli skôr nezmyselné, pretože Kate váži 63 kg pri výške 170 cm.

Kate dokonca žalovala slávny magazín GQ z deformácie jej postavy. Pri jednej fotke totiž použili ich zamestnanci photoshop na zúženie bokov a pásu slávnej herečky, čo Kate pochopiteľne urazilo. Redakcia magazínu sa napokon Kate ospravedlnila.

8. Renée Zellweger

Renée Zellweger
Zdroj: adme.media

Vďaka postave Bridget Jones sa herečka Renée Zellweger preslávila po celom svete. Avšak, aby si túto postavu mohla zahrať, musela pribrať. Pôvodne vážila Renée 57 kg pri výške 165 cm, čo sú priam ideálne parametre. Kvôli Bridget však pribrala 10 kg, za čo by však v súčasnosti bola považovaná len za ženu s „krivkami“. V tom čase si však vypočula množstvo nadávok na jej váhu, avšak americkej herečke to bolo jedno. Bridget Jones je totiž jednou z najobľúbenejších britských postáv, a to už je čo povedať.

Toto sú herečky, ktoré označili za tučné. Čo si myslíte o správaní sa tvorcov, ktorí ich nútili chudnúť? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -