Nadávajúci Tom Cruise na uniknutej nahrávke z natáčania MI-7: „Ak to urobíš znova, končíš k****.“

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Počas natáčania filmu Mission: Impossible 7 sa nechal Tom Cruise uniesť momentálnou situáciou okolo pandémie COVID19. Najnovšia nahrávka zachytáva jeho výkriky a poriadnu sprš nadávok adresovanú nezodpovedným členom filmovej crew.

Členovia štábu zjavne porušili niektoré zo stanovených sociálnych dištančných opatrení, čo sa hollywoodskej hviezde vôbec nepáčilo. Audio nahrávku zverejnil magazín The Sun, no veľmi rýchlo sa stihla rozniesť aj na iné platformy.

Tom Cruise vybuchol pre nedodržiavanie COVID-19 opatrení svojho štábu

Vo videu vyššie je jasne počuť Cruisa ako kričí a nadáva niekoľkým členom filmového projektu, ktorému je on sám producent. Hrozí okamžitým prepustením kohokoľvek, o kom opäť zistí, že porušuje dištančné opatrenia.

„Už to nikdy nechcem vidieť, nikdy! A ak to nedodržíš, máš padáka. Ak ťa uvidím urobiť to znova, končíš k****. A ak to urobí ktokoľvek zo štábu, je koniec… ty tiež, ty tiež a ty tiež… už to nikdy k**** neurobíte,“ rozhorčoval sa Cruise.

Zdá sa, že 58-ročný herec reagoval značným amokom po tom, ako členov štábu spozorovali stáť blízko pri sebe vo filmovom štúdiu Leavesden vo Veľkej Británii.

„To je všetko! Bez ospravedlňovania. To môžete povedať ľudom, ktorí prichádzajú o svoje sk****** domovy, pretože náš priemysel je pozastavený. Nebude im to dávať jedlo na stôl alebo platiť vysokoškolské vzdelanie,“ dodal.

Tom Cruise COVID-19
Zdroj: variety.com

Mission: Impossible 7 to s produkciou nemá ľahké

Tak ako všetky významné hollywoodske produkcie, aj Mission: Impossible 7 pocítil kritické oneskorenie a odstávky kvôli pandémii. Produkcia v Taliansku bola zastavená ešte vo februári, kedy vláda zakázala verejné zhromažďovanie v reakcii na prvú vlnu koronavírusu.

V júli však bolo vydané povolenie na začatie natáčania vo Veľkej Británii po tom, čo sa Tom Cruise osobne obrátil na ministra kultúry Olivera Dowdena.

„Som na telefóne s každým sk******* štúdiom cez noc, s poisťovacími spoločnosťami, producentmi a sledujú nás a používajú na natáčanie svojich filmov. Vytvárame tisíce pracovných miest, vy sr***. Filmy idú len vďaka nám. Ak to odstavíme, bude to stať ľudí ich sk****** miesto, ich domov a rodinu. To sa deje,“ pokračoval Cruise.

Za rozhorčenie Cruisa môže aj fakt, že ešte v októbri bolo natáčanie v Taliansku opäť pozastavené po správach o pozitívnom teste jedného z členov štábu. Takže, či už považuješ Cruisovu reakciu za adekvátnu alebo skôr prehnanú ostáva na tebe. Po incidente opustilo natáčanie 7 ľudí. Produkčná spoločnosť sa k danej situácii zatiaľ nevyjadrila.

Je podľa teba Cruisova reakcia primeraná? Názor nám môžeš zanechať v komentároch.

Zdroj: thesun.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -